מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אלוף המשניות

גלעד אברהמוף הוא הזוכה הגדול בחידון המשניות העירוני לשנת תשע"ז; גבר על 11 מתמודדים ומתמודדות, נציגי חטיבות הביניים בעיר. 

בקרב צמוד ומרתק לעיני מאות צופים זכה גלעד אברהמוף בתואר חתן חידון המשניות העירוני לשנת תשע"ז. אברהמוף, תלמיד ישיבת בני עקיבא, גבר על 11 מתמודדים ומתמודדות – נציגי חטיבות הביניים בעיר.

במקומות השני והשלישי זכו עדן שאואט מאולפנית בר אילן ומיטל שבליאן מביה"ס ריגלר. הזוכים צפויים לייצג את העיר נתניה בשלב השני מתוך שלושת שלבי התחרות – החידון המחוזי ולאחריו החידון הארצי.

חידון המשניות העירוני, אשר מופק ומנוהל כמיטב המסורת על-ידי היחידה לתרבות תורנית, נחשב לאחד החידונים היוקרתיים יותר המופקים בנתניה ואשר מיועדים לבני נוער. נתניה נחשבת ברמה הארצית למעצמה בתחום: במהלך שש השנים האחרונות זכו נציגי העיר פעמיים בתארים חתן וכלת המשניות הארציים.

את החידון ליווה חבר השופטים בראשות חגי חדד, סגן ראש העירייה והממונה על העמותה לחינוך בלתי-פורמלי. לצידו של חדד שפטו מחזיק תיק הנוער חבר המועצה הרב משה לחובר, מחזיק תיק המחלקה לתרבות תורנית דני בשארי , משה קייזלר מנכ"ל העמותה ורועי זלצר מנהל היחידה לתרבות תורנית. את החידון הנחה, כמדי שנה, מנחם נאמן.

עם תום החידון וההכרזה על הזוכים, אמר זלצר כי "אנו מברכים ומעודדים את תלמידי הממלכתי להשתתף ולקחת חלק בחידונים. התורה, כמו גם המשנה, היא של כולם ובמידה שווה. אנו הצבנו לעצמנו יעד במחלקה לתרבות תורנית, להנגיש ולהרחיב את התכנים בהם אנו עוסקים לכמה שיותר קהלי יעד וציבורים. מרגש היה לראות את המתחרים והמתחרות, כמו גם הקהל, מקבלים על עצמם לימוד המשניות לזכר חללי מערכות ישראל – לקראת יום הזיכרון שיצוין בשבוע הבא".

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן