מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

5 דרכים לקרר את הבית בימי הקיץ

שם הכתב: אורי שחם - linkshake installation-872778_640

אם גם אתם רוצים לקרר את הבית בצורה טובה וליהנות מהשהות בו בעונת הקיץ באופן מוצלח יותר, הנה 5 טיפים חשובים שיעזרו לכם בכך:

שימוש במזגנים ובאמצעי קירור חשמליים

הדרך הטובה והמהירה ביותר לקירור של הבית הינה בעזרת מזגן. כיום, כמעט בכל בית מותקנים מזגנים, ובכל מקרה כדאי לבצע בדיקה שלהם על ידי טכנאי מזגנים בנתניה או באזור בו אתם מתגוררים לפני תחילת הקיץ בכדי לוודא את תקינותם. לא תרצו לגלות ביום חם במיוחד כי המזגנים אינם עומדים בעומס. במקרה זה, עד שיגיע טכנאי מזגנים, הישיבה בבית עלולה להפוך לקשה עד בלתי נסבלת.

איטום טוב יותר של קירות הבית

חשוב לדאוג לאיטום ולבידוד טוב של קירות הבית, אשר יתרמו לשמירה על מזג אוויר קריר ונעים יותר בתוך הבית, ובכך יסייעו להשפעה של המזגנים ושל אמצעי הקירור השונים להיות הרבה יותר מורגשת. בבתים ללא איטום וללא בידוד איכותי, פעמים רבות ניתן לראות כי החום בתוך הבית גבוה יותר מאשר החום בחוץ, דבר שמקשה מאוד על השהות בבית בקיץ.

התקנה של מפוח בגגות רעפים

אם יש לכם גג רעפים מעל הבית, חשוב מאוד להתקין בו מפוח. המפוח יוציא את כל האוויר החם אשר כלוא בתוך גג הרעפים ויחליף אותו באוויר צח ונעים יותר. בצורה הזו, לא יקרה מצב בו כלוא בתוך גג הרעפים חום בטמפרטורה גבוהה מאוד, אשר משפיע על הבית כולו ומעלה את הטמפרטורה בו בצורה משמעותית.

הצללה של החלונות

אם יש לכם חלונות גדולים בבית, כדאי להתקין וילונות או תריסים אשר יסייעו ליצור הצללה ולמנוע מחום השמש הכבד לחדור אל תוך הבית. בימי קיץ חמים במיוחד, תוכלו לראות כיצד ההצללה הזו משפיעה לטובה על מידות החום בבית ומאפשרת לכם לשבת בו בצורה הרבה יותר נוחה ונעימה.

פתחו חלונות בזמן הבישול

רבים אינם יודעים זאת, אך אדי הבישול או האפייה מהמטבח הביתי יכולים להשפיע רבות על הטמפרטורה בבית. לכן, בעונת הקיץ חשוב מאוד לפתוח חלונות או פתחי אוורור נוספים בזמן הבישול והאפייה, בכדי למנוע התחממות של הבית כתוצאה מכך.

 

Comments are closed here.


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408