מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

24/7 – גם בחופשת הפסח

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי

פוליסת תאונות אישיות אותה רוכש משרד החינוך באמצעות דמי הביטוח המשולמים על ידי ההורים מדי שנה, מכסה את ילדי ישראל הלומדים במוסדות החינוך השונים, בגין כל פגיעה ונזק גופני שנגרם להם.

הנה סיפורו של מ', ילד בן 8 אשר שיחק בשעת ערב מאוחרת בגן שעשועים.

מ' שיחק זמן מה בגן השעשועים וכעבור זמן מה החליט לנסות ולטפס על סולם שמוביל אל מגלשה בגן. בעת שניסה לטפס על הסולם, נפל הקטין ונחבל.

הוא פונה לבית החולים "הלל יפה" בחדרה, שם קיבל טיפול ראשוני ועבר סדרת בדיקות וצילומים בהם אובחן שבר במרפק ובשורש כף ידו הימנית. למזלו של מ', ידו הדומיננטית הינה דווקא ידו השמאלית כך שהפגיעה ביד הימנית נחשבת כפחות משמעותית. מ' עבר טיפולים שונים וצבר מסמכים רפואיים שהעידו על פגיעתו ונזקיו.

באמצעות עו"ד גיא אורטל פנו הוריו של מ' אל חברת הביטוח ודרשו כי בנם יפוצה על הנזקים שגרמה הנפילה בגן השעשועים. לאחר הצגת המסמכים הרפואיים ומשא ומתן הגיעו הצדדים להסדר פשרה לפיו מ' הקטין יפוצה  בסכום של כ – 40,000 ₪.

לטענת עו"ד אורטל, הורים רבים כלל אינם מודעים לפוליסה זו המכסה את ילדיהם או, סבורים בטעות כי אם החבלה ארעה לאחר סיום יום הלימודים או בחופשות, אזי לא ניתן לקבל פיצוי.

הדבר אינו נכון, הפוליסה מכסה גם במקרה של נכות זמנית או צמיתה (בתנאי הפוליסה) בשל פגיעות שארעו אף במהלך החופש הגדול ושאר החופשות ממוסדות הלימוד.

 

כמו כן, מוסיף עו"ד אורטל, היה והחבלה נגרמה כתוצאה מרשלנות של גורם אחר, כגון: רשלנות של העירייה או של מפעיל מתקן שעשועים וכדומה הרי שיש לשקול הגשת תביעה לפיצוי גם מאותו גורם.

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *