מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שרה שרה שיר שמח

שם הכותב: עדי שבתאי אירועי הקיץ של השבוע שעבר

אירועי השבוע החלו ביום רביעי האחרון בהפנינג ענק למשפחות בגינת "גלי ים", במסגרתו משפחות רבות הגיעו בשעות אחר הצהריים ונהנו ממופעי קרקס, מתקנים מתנפחים ופעילויות לילדים ולכל המשפחה בגינה הקהילתית, הסמוכה לבית.

אירועי הקי של השבוע שעבר

ההפנינג הוא חלק מפרויקט רחב "גינות מספרות", המתקיים במהלך החודשים יולי-אוגוסט ב-13 גינות שונות ברחבי העיר.

אירוע השיא רשום של שמה של שרית חדד שהביאה אלפים לפארק אגם החורף וכמו תמיד, כששרית חדד מופיעה, הקהל משתתף והופך את המקום לחגיגה אחת גדולה.

באותו היום, בשעות הערב, התקיים מופע של הזמרת הנפלאה, בעלת הקול הייחודי, טילדה רג'ואן ולהקתה. מופע שכולו טיול קסום אל מכמניה המוסיקאליים של פריז, העיר המפתה, המחוזרת והרומנטית ביותר בעולם.

הקהל הרב שהגיע לאמפי גן המלך נהנה מאווירה פריזאית מהפנטת והשתתף בשירה רמה  של הפזמונים המוכרים והאהובים של גדולי השאנסונרים הצרפתיים.

אירועי השבוע נחתמו במופע בכיכר, במסגרת מוצ"ש עברי, הזמרת עדי כהן ולהקת המחול הייצוגית "חבצלות" נתניה.

שרית חדד

מאה רקדני "חבצלות" נתניה הופיעו בפני הקהל הרב שהגיע לכיכר,  לקראת יציאתם לפסטיבל המחולות בכרמיאל ונסיעתם הייצוגית להופעות ברוסיה.

חברת המועצה, הממונה על התרבות, הגב' שושנה (צ'וצי) זילברברג: "הקיץ בשיאו, ובחודש אוגוסט הכנו עבור תושבי נתניה שפע של אירועי תרבות שלא נראה כדוגמתו בעיר, לילה לבן, פסטיבל נתניה לליצנות, פסטיווקלי ועוד.

האירועים יתקיימו בכל רחבי העיר, ואני מזמינה את כל התושבים להמשיך לקחת בהם חלק, וליהנות מהשפע התרבותי שנתניה מציעה לתושביה".

 

 

 

צילום: רן אליהו, נורית מוזס 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים