מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שפיץ מהיציע

שם הכתב: אפי ישראל 2016-05-04_085605

מחנה אימונים

בשבוע הבא, תצא מכבי נתניה למחנה אימונים בנצרת עילית ומהלכו תקיים שני משחקי אימון. המאמן סלובו דרפיץ צירף השבוע בלם קרואטי ובדעתו לצרף בלם ישראלי וחלוץ מהיר להשלמת הסגל. האוירה במועדון טובה והצוות המקצועי פועל רבות בכדי להחזיר את הביטחון לשחקנים שהיו עוד בעונה שעברה, מאחר והקבוצה עברה טראומה מקצועית.

סגל למד מטעויות של אחרים

אייל סגל, אינו מתכוון לחזור על טעויות שעשו קודמיו וכבר נאמר מה ההבדל בין טיפש לחכם? טיפש חוזר על אותן הטעויות כל הזמן וחכם עושה כל פעם טעות אחרת… בעבר, טענתי לא אחת שאין הצדקה להחתים שחקנים על חוזים ארוכי דווח והנה אייל סגל פועל בדרך הנכונה ומחתים שחקנים על חוזה לשנה אחת עם אופציה ארוכה, במילים אחרות "אם תהיה טוב תישאר אם לא, חפש בית אחר". הגיע הזמן שלאחר שנים מי שיעשה את הטעויות במכבי נתניה גם ישלם עליהן וסגל יעשה כל מאמץ להקטין את מספר הטעויות כי ברור לו שרק הוא יצטרך לשלם עליהן. כמובן, שרק בדרך הזו אפשר לנהל מועדון בצורה תקינה, כי איך ניהלו פה בעבר כבר ראינו… כך או כך נראה שאייל סגל לא עושה חשבון ולדוגמא השבוע הוחתם הבלם הקרואטי על חוזה לשנה אחת עם אופציה ל 3 שנים, האופציה מאפשרת למכבי נתניה להפגיש את הבלם עם המטוס במידה והוא לא יספק את הסחורה. הוצאו לקבוצה מספר שחקנים אך אלה דרשו חוזים ארוכי דווח, מה שגרם להפסקת המסע ומתן עוד בתחילתו. יש לי טיפ לקורא אייל סגל: תמשיך בדרך הזו, אך תזכור שאלה שהביאו את מכבי נתניה למקום הזה טעו בקצב של מכונת ירייה ואל תיתן להם אפשרות לחזור למועדון. גם הרחוב הספורטיבי רוצה לראות ניהול חדש ופנים חדשות.

מנסים להחתים את שון וייסמן

במכבי נתניה, ויתרו על שירותיו של גאל מרגוליס ועל הכוונת חלוץ מהיר, השם החם הוא שון וייסמן (19) ממכבי חיפה שלא כלכך מוצא מקום אצל הירוקים והצוות המקצועי בנתניה מפעיל לחצים לצרפו לקבוצה. מדובר, בחלוץ מהיר וזוהי בדיוק המשבצת החסרה לצוות המקצועי. באשר לקו האחורי לאחר צירפו של הבלם הקרואטי כפי שפורסם בלעדי בשבוע שעבר. מחפש הצוות המקצועי בלם ישראלי ואז יושלם הסגל.

משאירים כסף לינואר

במכבי נתניה, החליטו להשאיר סכום של כ 700 אלף ₪ לטובת חיזוק הקבוצה בחלון ההעברות בינואר, במידה והקבוצה תסתבך בתחתית הרי שעם הכסף הזה יביאו חיזוק בכדי להינצל ומנגד אם הקבוצה תרוץ טוב אז הסכום הזה ישמש לחיזוק במטרה לעלות ליגה. אין ספק, שמדובר בשיקול מקצועי וחכם שכן הצוות המקצועי רוצה להשאיר רזרבות ולא לגמור את התקציב כי ברור להם שבינואר התמונה תיהיה יותר ברורה

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408