מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שמחה גדולה בטו בשבט בביה"ח לניאדו

linoi tablette 189

ביום שני האחרון, טו בשבט תשע"ו, הגיעו מתנדבים רבים לשמח את החולים בביה"ח לניאדו שבנתניה, בראשם, רבה הראשי של נתניה, הרה"ג קלמן מאיר בר שליט"א, עם צוות נכבד מהרבנות כמו האחראי על הכשרות, הרב יואל עטיה שליט"א, עוזרו הנאמן של הרב, נתנאל לוי, הרב שי ועקנין ואחרים.
IMG_8877
הביקור המתקיים מדי שנה אי"ה, לווה בתלמידים הנפלאים של ביה"ס ת"ת חורב כיתה ז' בראשות הרב שלמה שמעוני, ששרו ורקדו בין המחלקות, כאשר האורגניסט המוכשר יעקב אזולאי מלווה את שירתם ומשמח הלבבות נתנאל הנסב רוקד עם בובת חסיד ענק. המתנדבים עברו בין המחלקות כשהם מחלקים סבונים איכותיים תרומתם של עמותת נתינה, ששלחו למקום אף נציגה שתעזור בחלוקה ותשמח את החולים, פירות יבשים עמוסים כל טוב, תרומתו של מנהל מתנ"ס אזורים מר אבי פרג' שתרם גם סוכריות טופי וטרופיות.

linoi tablette 225

הביקור הסתיים במחלקה הסיעודית כאשר את פני הרב והתלמידים מקבלים רב "לניאדו" הגאון הרב שוורץ שליט"א ומנכ"ל "לניאדו הרב חיים המרמן. הרב נשא דברים בפני המטופלים והתלמידים ועמד על כוחה של תפילה והשווה בין האדם לעץ השדה על בסיס הפסוק "כי האדם עץ השדה". הביקור, רומם את מצב רוחם ובריאותם של החולים במחלקות השונות, והותיר אף בצוות הרפואי תחושת התרוממות וחגיגיות לקראת טו בשבט. תודה לכל המסייעים התורמים הנפלאים שרואים בחסד זה תרומה חשובה מאוד.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408