מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

רשמית נתניה עיר תיירות!!

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי

מנתוני "התאחדות המלונות בישראל" עולה כי במהלך חודש אוקטובר 2017 חלה עלייה של 69%! בלינות התיירים בנתניה, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, כמו כן חל גידול של 42% בלינות ישראלים.

west lagoon

מנתונים שפרסמה התאחדות המלונות בישראל לחודש אוקטובר השנה עולה כי חל גידול של 69%! בלינות תיירים בנתניה, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. מדובר בעלייה הגבוהה ביותר שנרשמה בשנים האחרונות בנתניה, כאשר ממוצע הגידול הארצי לחודש אוקטובר עומד על 65%.

 

כמו כן חל גידול של 42% בלינות ישראלים (בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד) כאשר בכל הארץ נרשמו ירידות חדות  (למעט באילת – שם נרשמה עלייה של 6%). כך לדוגמא בירושלים נרשמה ירידה של 22% , בטבריה סובב כנרת ירידה של 14%, בנצרת ירידה של  11%, בים המלח – ירידה של 10%, בת"א ירידה של 8%, בחיפה – ירידה של  6% ובהרצליה – ירידה של 5%. בסה"כ עמד הממוצע הארצי של לינות ישראלים בחודש אוקטובר על גידול של 1% בלבד.

mediterre 1

בעירייה ובאגודה לעידוד תיירות הביעו סיפוק מן הנתונים וציינו כי את הגידול במס' הלינות יש לייחס לפיתוח התשתיות התיירותיות של העיר וכן לאטרקציות שנבנו בשנים האחרונות בנתניה ולפתיחת מלונות חדשים בעיר. כמו כן ייחסו את הנתונים לפעולות השיווק שהתבצעו בחו"ל, לרבות השתתפות בירידים, הפקת סרט תדמית, הפקת חוברת תיירותית בשפות שונות ואף הפקת אלבום תמונות של נתניה.

 

יצויין כי בשנים האחרונות נפתחו בנתניה כמה וכמה מלונות חדשים, לרבות מלון היוקרה ווסט לגון ריזורט מרשת מלונות טמרס, כאשר בקרוב צפוי להיחנך, במעמד שר התיירות, חה"כ יריב לוין, מלון נוסף, מלון מדיטרה. בסה"כ פועלים כיום בנתניה 22 בתי מלון עם 1821 חדרים, כאשר בבנייה 4 בתי מלון נוספים עם 604 חדרי בתי מלון.

david tower

 

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן