מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

רוסלנה בקמפיין חדש מאז הפרידה, קרלוס פויול האגדה בא לבקר באזורנו וגם – המתמודד הנתנייתי בהישרדות

כוכב בסלון... קרלס פויול מתארח אצל עידן מיטלברג בפרדסיה במסגרת פעילות היינקן

בואי כלה… רוסלנה רודינה הרחיקה מעיני התקשורת עד לוונציה בכדי לצלם קמפיין שמלות כלה של המעצבת שלומית אזרד. מדובר בקמפיין ראשון לאחר הפרידה המתוקשרת, אך עניינים פרטיים לחוד ועסקים לחוד. ברגע שנבקשה על ידי חברתה הטובה המעצבת להתייצב לנסיעת עבודה וימי צילום שטופי שמלות לבנות, נרתמה רודינה למשימה בהצלחה מרובה. רוסלנה משמשת השראה למעצבת שחולמת לראות את הפרזנטורית שלה בשמלת כלה בעיצובה ולפי התמונות שהתקבלו אנחנו ממש מבינים את שלומית. צילום: רונן פדידה

תמונה פותחת צילום רונן פדידה

אגדת הכדורגל וכוכב העבר של קבוצת ברצלונה, קרלס פויול המתארח השבוע בישראל. הוזמן על ידי חברת הבירה, היינקן על מנת לקחת חלק בפעילות השיווקית של החברה עם ליגת האלופות – "כוכב בסלון". פויול צפה במשחק חצי גמר ליגת האלופות יחד עם עשרות אוהדים נלהבים בביתו של הזוכה בתחרות הנוכחית של היינקן, עידן מיטלברג השכן שמתגורר בפרדסיה. פויול הצנוע התרגש מקבלת הפנים החמה וציין כי שמח לפגוש את מעריציו בישראל שעדיין זוכרים את הימים הטובים והרגעים הגדולים שלו בברצלונה. מאחורי הגעתו לארץ של קרלס פויול עומדת חברת "היינקן" וביקורו המתוקשר בישראל התקיים במסגרת הפעילות השיווקית עם ליגת האלופות – "Prepare The Match". קרדיט צילום: שוקה כהן

כוכב בסלון... קרלס פויול מתארח אצל עידן מיטלברג בפרדסיה במסגרת פעילות היינקן

זהו!! המנוחה מבית האח הגדול הסתיימה ואין מאושרים מאתנו, למה? כי האושיה המקומית שלנו איציק כהן חזר לעשייה מרובה בהפקת תוכניות בערוץ 2 ואין מרווחים יותר מהקוראים והמדור בפרט, אז בזמן שנפנפתם לכם בכייף ביום העצמאות הוא סידר את השטח בחידון התנ"ך ואפילו הביא אותה בסלפי חברי עם הזוג המלכותי שרה וביבי נתניהו. בנוסף, אם שמתם לב (מי שצפה כמובן) שהוא אחד הנוכחים במבחני הקבלה של הישרדות, בפרומו שהוקרן "הכירו את השורדים" , אמנם שם הוא היה נראה די קשוח אך, איציק שלנו עם לב הזהב מפריד בין פלז'ר לביזנס ואנחנו קיבלנו תמונות חמות מהתנור של המתמודדים ובפרט של יוסי בובליל המתמודד הנתנייתי החתיך שהולך לרגש אותנו על המסך. היכונו ל 02 לחודש, מוצ"ש, העונה החדשה של הישרדות מתחילה. יש למה לצפות!

עושה לנו את המדור 2

עושה לנו את המדור

עושה לנו את המדור... איציק כהן עושה חייל בערוץ 2 ואנחנו נהנים

עושה לנו את המדור 1

בתחילת השבוע הפתיע התזונאי איתי אהרונסון את תלמידי בית הספר הרצוג בעיר כאשר אירח להדרכה את כוכבת הילדים מאיה פפאיה, שהגיעה מזמנה הפרטי להעביר לתלמידי החטיבה הצעירה וכיתות א' סדנת צחוק בה הוסבר על מהות הצחוק והשמחה בהקשר של אורח חיים בריא. מסקנה: אל תפסיקו לחייך.

מהות הצחוק... התזונאי איתי אהרונסון וכוכבת הילדים מאיה פפאיה

שישי השכם קום, נהרו כאלף מתושבי נתניה לנקודת הזינוק של "מירוץ החופים", שמסתמן שם את נתניה ללא ספק כעיר ספורטיבית עם אנשים שמרתונים וריצה זה שמם האמצעי (את האמת, אנחנו הכי מקנאים בהם אשששש), יחד עם שלל הרצים נצפה כמובן חבר המועצה רפי ימין שלא סתם רץ גם סיים בין הראשונים!!! כן, כן בין אלף האיש שרצו רפי השאיר אבק מכובד לרצים ועל זה יש לומר, ריספקט  צילום סתיו ברקאי

בין הראשונים צילום סתיו ברקאי

ואם כבר במירוץ החופים…. אז גם גלית סאקי תפסה את עדשת המצלמה, גלית נדבקה בחיידק הריצה והמרתונים לפני 3 שנים ומאז לא מוכנה לתלות את הנעליים, לאחרונה השתתפה במרתון תל אביב המדובר, עכשיו זה סיבוב שני שלה במירוץ החופים ועשרה קילומטר בשבילה זה פשוט משחק ילדים, לא פלא שאחרי המרתון היא נשארה יפייפיה אמיתית. מציצים בטוח היו נראים כמו עגבניה בשלה למאכל. ביג לייק.

 

נתנה פייט... גלית סאקי מזיעה בחן במירוץ החופים

בעקבות החגים ושלל האירועים, פסחו מציצים על פרגון גדול ומכובד ועכשיו זה הזמן כי זה מאסט. ברכות חמות ודרך צלחה ליוני ג'ורנו הבחור והתושיה, שאין דבר העומד בפני הרצון שלו!!! אז מעכשיו אתם יכולים לקרוא לו עו"ד! יוני ג'ורנו!! אחרי עבודה לא פשוטה ושעות מרובות, מעלות עשן מהספרים והמחברות יוני עבר בהצלחה במבחני הלשכה ויש האומרים שהוא "אראה לכולם מאיפה משתין הדג". לנו לא היה ספק שזה יגיע ועוד יותר בטוחים שהוא הולך לשים את החוק והמשפט הרבה בכותרות. לחייך.

תודה לאל... מהיום תגידו עוד יוני ג'ורנו

נכון שאנחנו תפסנו אותם בערב ל"ג בעומר אך, לא זו הסיבה שהם הגיעו למחלקת הילדים בבית חולים לניאדו עם בלונים, צעצועים ומצב רוח מרומם, זה רק עוד מוצ"ש רגיל שבו הם פוקדים את המחלקה ובאים להעניק חיוך רחב לילדים. תזכירו את השמות: מורן תורג׳מן, נתנאל רייכר ובתאל אביטן הם שלושה "אנשים טובים באמצע הדרך" שזה בעצם גם שם קבוצת הוואטס המכילה כ 60 איש, וכל המטרה לבוא מידי מוצ"ש לעשות טוב על הלב במחלקת הילדים מלווים בבלונים, צעצועים והרבה שמייח. מי שמעוניין להשתתף בעשייה המבורכת הזו מוזמן לחפש אותם בפייס לפי שמות הפרטיים שלהם. יאללה כנסו.

חיוך של ילד... מידי מוצש הם מגיעים למחלקת הילדים ביהח לניאדו

ברכות חמות וים של איחולים מאחל המדור באהבה גדולה לנטלי שטיין, אשת שיווק מרכזת תחום , הפרסום במחלקה לחברה ונוער באגף הנוער והצעירים, אשר עושה חייל ב"גג" – בית הצעירים בנתניה. שחגגה בשבוע שעבר יום הולדת. הבחורה היפה עם החיוך הכובש ריסקה את הרשתות החברתיות עם שלל הברכות, שהרעיפו עליה ויש לציין שזה היה ממש ברור מאליו. היא מלאת עשייה למען הנוער בנתניה ויש האומרים שהיא מאין הגורו שלהם. לנו נותר רק להרים כוסית לחיי עוד שנים רבות מלאות חיוכים יפים, הנאות צרופות ועשייה שעושה טוב לנתניה סיטי ולך באופן אישי, מזל טוב ענקי.

ים של איחולים... נטלי שטיין חוגגת יום הולדת מלאת פרגונים

אז אחרי שהיא קיבלה ברכות, איחולים ותודות מחצי נתניה הגיעה השעה גם לחגוג, בחמישי האחרון הגיעו כל המי ומי לפאב "איניגו מונטויה" לעשות שמייח ולהרים ים של כוסיות לחיים לטלי מולנר, יו"ר ועד שכונת פולג עיר ימים, אשת חסד ונתינה אין סופית ואישה מוערצת בפני עצמה, שמציצים ממש אוהבים. בין החוגגים ניצפו: לילך קימלמן וסילבי אקווה שאף דאגו לעוגה מעוצבת בכתר, שהכי ראוי לטלי, חבר המועצה יוסי דורון, איריס וחיים פרידריך ועוד חברים טובים שמעריכים חברות אמיתית כמו שטלי יודעת להעניק. דפק חיסור אך עם סיבה מוצדקת (מירוץ החופים) חבר המועצה רפי ימין.

בין הראשונים... רפי ימין משאיר אבק לרצים במירוץ החופים צילום סתיו ברקאי

 

בן בא לנו…. בטקס מרגש הביאו ההורים הנרגשים לידן ובתאל פינדלינג בברית אברהם אבינו את הצאצא החדש שמהיום יענה לשם נדב, אורחים רבים פקדו את אולמי המיני גולף בכדי לענות אמן גדול בזמן המילה ולאחל מזל וברכה למשפחת פינדלינג לדורותיה, בלטו בנוכחותם: אשת החינוך ד"ר אביטל לאופר, עו"ד דבורה אמזלג , מורות מבית הספר שפירא, הסבא והסבתא אפי ודליה פינדלינג ועוד רבים וטובים. בשעה טובה. צילום: ניר קרובי.

הבחירות להסתדרות מעלות הילוך ואיתן גם הכנסים למיניהם, השבוע התקיים כנס התארגנות לקראת הבחירות עם יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, בתמיכת הליכוד הארצי, שנערך במלון כרמל. בין הנוכחים שהביעו את תמיכתם בניסנקורן ראש המועצה אבן יהודה, יו"ר הסתדרות מרחב השרון משה סמיה, יו"ר ועד העובדים בסלקום מאי יניב, יו"ר נעמת גליה וולך, רועי אברהם יו"ר ההסתדרות ומתפקדי הליכוד יעקב ברנס, חיים פרידריך, דודו מימון ועוד. שיהיה בהצלחה.

לקראת הבחירות... כנס התארגנות של ההסתדרות בתמיכת הליכוד הארצי

ובנימה אופטימית זו…

 

עובדת: ידעת שבכל ארגון חייבת להיות מישהי שממונה על הטיפול בהטרדות מיניות?

אני: ברור. אצלנו זו אורנה.

היא: איזו אורנה?

אני: זו עם החזה הגדול….

 

יהיו מנומסים ואדיבים… גוד שבעס

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים