מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

קראו את הכיכר

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי קראו את הכיכר

רבבות השתתפו באירועי שבוע הספר בנתניה ונהנו מחוויה תרבותית בכיכר העצמאות החדשה-הכיכר האינטראקטיבית. האירוע הססגוני העניק במה לסופרים ומשוררים בתחילת דרכם, אשר אינם יכולים למכור את ספריהם ברשתות הספרים הגדולות, ולכן אירוע מסוג זה היווה עבורם רוח גבית של חשיפת היצירה הספרותית המקורית שלהם. את האירוע יזמו והפיקו סטודנטים בכיתת המצוינות בבית הספר לתקשורת של המכללה האקדמית נתניה בהנחית ד"ר אמיר הר-גיל, בשיתוף פרלמנט הילדים של עיריית נתניה, מנהלת מרכז העיר,  אגף איכות הסביבה במנהל תפעול והיכל התרבות העירוני.

קראו את הכיכר 1

במסגרת האירוע התקיים שוק "קח-תן" של ספרים משומשים אותו הפיקו 'פרלמנט הילדים' של העיר נתניה, התלמידים הצליחו לאסוף למעלה מ-2,000 ספרי קריאה שחולקו לקהל הרחב תמורת סימניות, כמו כן נהנו באי הכיכר מהצגות ילדים, פינות הפעלה לילדים, במת הקראה של פואטרי סלאם, ציורי גרפיטי, הופעה של להקת צעירי השרון ועוד.

 

מעיריית נתניה נמסר כי מדובר באירוע ייחודי בו שותפים מס' גורמים במטרה להעלות מודעות לקריאת ספרים ולתת במה לסופרים ומשוררים בתחילת דרכם.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408