מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ציונות לשמה

ציונות לשמה. טורניר

כך נראית ציונות, נדיבות ואהבה לזולת: בשיתוף קרן נתניה תרם ז'ק שניידר, נער ציוני ממילווקי ארה"ב, את כספי בר המצווה שקיבל לטובת פרויקט קהילתי של כדורגל לטובת נערי שכונת נאות שקד בנתניה. במסגרת התרומה, נהנים נערי השכונה בשנתיים האחרונות מלימודים ואימוני כדורגל באופן שוטף, וכן מביגוד ספורט מלא וכמובן-מאמן צמוד.

 

ביום ה' האחרון, 24 בדצמבר, הגיע ז'ק לנתניה, וניפגש עם נערים משכונת נאות שקד אשר השתתפו בפרויקט קהילתי  אותו תרם מכספי בר המצווה שלו. בסיום המפגש התקיים טורניר כדורגל בהשתתפותו של ז'ק.

 

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר: "תרומתו של ז'ק שניידר לפרויקט הכדורגל הינה שילוב של ציונות, נתינה, תרומה לקהילה ואהבה לזולת. אני מברכת על תרומתו הנדיבה של ומודה לו על נדיבותו ורוחב לבו למען נערי שכונת נאות שקד".

ציונות לשמה

ז'ק: "רציתי לעשות משהו משמעותי ובשל אהבתי הרבה לכדורגל בחרתי בפרויקט שישלב את ענף הספורט הזה ושאוכל ללוות אותו לאורך השנים. הבנתי שכאן, בנתניה, יש לי הזדמנות להעניק לנערים את הדבר האהוב עלי, המשחק. ישראל חשובה לי מאוד, יש לי כאן קרובי משפחה וזוהי הזדמנות נהדרת לתרום ולחזק את הקשר שלי לישראל".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408