מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

עשה ואל תעשה במסחר בפורקס

שם הכתב: מדור פרסומי (2206171020) עשה ואל תעשה במסחר בפורקס

המסחר במט"ח, הפורקס, הוא הזדמנות להגיע לרווחים, אך יחד עם זאת גם להיחשף לאתגרים רבים שלעיתים כלל אינם פשוטים. ההצלחה תלויה במידת מקצועיותו של הסוחר, יכולתו להבין את הכללים החלים על השוק וכמובן גם הידע שצבר עם השנים ותוך כדי העבודה בתחום. הנה סקירה קצרה של "עשה ואל תעשה במסחר בפורקס" שתוכל לסייע לכם, במידה ואתם רוצים לקחת חלק במסחר מסוג זה:

עשה

  1. השקיעו זמן בלמידת התחום. תוכלו למצוא כיום קורסים מקצועיים ברמה גבוהה, שיספקו לכם ידע רב ומעמיק מאד הקשור לעולם המט"ח, ידע שיעזור לכם ברגע האמת ויאפשר לכם להתמודד עם האתגרים שהוא מציב.
  2. התחילו בקטן. גם אם אתם בעלי ידע רב, בתחילת הדרך מומלץ מאד להתחיל לסחור בסכומי כסף קטנים ולאט לאט, עם הזמן, וככל שצברתם ניסיון רב יותר, העלו בהדרגה את גובה ההשקעה. הצעדים הזהירים האלה יובילו אתכם, בסופו של דבר, אל ההצלחה.
  3. בססו את צעדיכם על אסטרטגיות מסחר שהוכיחו את עצמן למשך תקופה ארוכה. פעלו על פי האסטרטגיה הרלוונטית לכם, אך שימו לב לכל צעד שאתם בוחרים.
  4. ניהול סיכונים חכם הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר שעל כל סוחר מתחיל לזכור. סחרו בשלב הראשון רק בחמישה אחוזים מסכום ההשקעה הכולל, כדי שבמידה ותיכשלו, תפסידו סכום נמוך יחסית (בגובה של חמישה אחוזים בלבד מהעסקה).
  5. התייחסו למגמות השוק ופעלו על פיהן. כך תוכלו לצבור רווחים למשך תקופה ארוכה ולהימנע מעסקאות מסוכנות, שהן כנגד המגמה הקיימת בו. עסקאות אלו אינן מוכיחות את עצמן ובדרך כלל נכשלות.
  6. השתדלו לנטרל את הפחד כמה שאפשר ורק לאחר מכן צאו לדרך. הפחד יכול להשפיע על קבלת ההחלטות שלכם ולגרום לכם לבחור בצעדים לא נכונים. רק לאחר שנטרלתם את הפחד צאו לדרך. ואיך מנטרלים אותו? בהדרגה ובשילוב צעדים זהירים והשקעות כספיות נמוכות.

אל תעשה

  1. אל תתחילו לסחור לפני שצברתם ניסיון במסחר בעזרת חשבון דמו. סוחרים רבים בתחילת הדרך, ומבלי שצברו את הניסיון הנדרש להם, מפסידים לרוב את כספם לאור התנהלות לא נכונה. הקדישו זמן ללמידה וצברו ניסיון של לפחות חודש ימים לפני שאתם מתחילים לסחור בכסף אמיתי.
  2. אל תסחרו בשלבים הראשונים בסכומים גבוהים. נצלו את האפשרות לפתוח חשבונות קטנים ולאט לאט הגדילו את הסכום. הדבר יקנה לכם ביטחון ויאפשר לכם להימנע מהפסדים מיותרים.
  3. המסחר במט"ח הוא לא הימורים ואל תתייחסו אליו ככזה. מדובר בתחום רציני, תחום שאיננו תחביב כי אם עיסוק של ממש. תחום המתבסס על ניתוחים כלכליים שונים ועל אלמנטים נוספים, העוזרים בבחינת אפשרויות ההשקעה השונות.
  4. אל תצאו לדרך אם אין לכם אסטרטגיה שעליה אתם יכולים לבסס את ההתנהלות שלכם. אל תבחרו אסטרטגיה שלא הוכיחה את עצמה, שכן אחת כזו עשויה להובילכם ישירות אל הכישלון ואל ההפסד.

 

(קרדיט תמונה: https://pixabay.com/en/euro-bill-currency-ball-about-447209/)

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408