מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

עידן טל חולם רחוק

שם הכתב: ישי פלדמן  

לפני מספר שנים פתח עידן טל את המספרה הראשונה שלו ובכך הגשים חלום ילדות. עכשיו הוא ממשיך להגשים חלומות, ומקים בנתניה את המספרה עם העיצוב שתמיד רצה. מספרה גדולה ומיוחדת בעיצוב אמריקאי מהאייטיז.

עלי מוחמד

עוד מילדות עידן טל היה בטוח מהי הקריירה הנכונה בשבילו. הוא היה מספר אנשים מגיל צעיר, ובימים אלה, כשהוא כבר עם מספרה משלו, הוא כבר יודע שצדק. הוא ומכונת התספורת, המסרק והמספריים פשוט נועדו להיות ביחד. אחרי שנים בהן עבד במספרות שונות, שירת כספר צבאי והכיר את המקצוע מכל הכיוונים, הוא החליט לפני מספר שנים לפתוח מספרה משלו בנתניה ומאז הוא זכה לפרסום והצלחה בעיר ומחוצה לה. "הדבר היחיד שאני יודע לעשות זה לספר" מעיד עידן ולא משאיר ספק שהוא בחר בקריירה הנכונה מבחינתו. כשעידן מדבר על המספרה שלו במונחים של חו"ל החלום שהיה בצעירותו והשתנה עם השנים, הוא מתכוון לסטייל החדש שלפיו עיצב אותה. "לראשונה בנתניה והסביבה ובין הראשונים בארץ הפכתי את המספרה הקטנה שלי בקריית נורדאו למספרה ענקית" הוא מסביר, "מדובר במספרה בסגנון האייטיז כמו בארצות הברית, עם כיסאות מיוחדים, מכונות תספורת מיוחדות שמעניקות חוויה אחרת בזמן העבודה עם השיער ותספורות ברמה גבוהה עם דירוגים מיוחדים וסידור זקן מקצועים".

אביב אברהם

"בנוסף הצוות שלנו גדל והתרחב" עידן מוסיף, "אני נרגש מכיוון שזה בשבילי כבוד גדול להעסיק חמש עמדות עם ספרים ושכל אחד מביא את הקו והסגנון שלו. הגיעו אלינו מערוץ 22 לצלם סט אצלנו לתוכנית טלוויזיה ״נופלות על הרגלים״  וגם כוכב הישרדות ״מנגו״ ועוד כדורגלנים מפורסמים ובמיוחד מגאווה של הקבוצה שלנו "מכבי נתניה" כגון : דיה סבע, אביב אברהם, עלי מוחמד ,דידה קוגבניה ובן והבה מהפועל רעננה גם הם באים להתפנק אצלנו באווירה החדשה".כבוד הוא לנו להגיע להישג כזה כך אומרים עידן טל ורעייתו פולרין".

עידן טל

עם הזמן התפתח עוד ועוד עידן אשר הרחיב את הפרסום שלו ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם שיש לו מעל 25 אלף עוקבים ואף קיבל חשיפה ישירה לניווט בוייז .עידן טל מפגין במיוחד בחג פורים משנה לשנה את יכולת היצירה והדמיון שעולה מעל למצופה כאשר הוא ועובדיו מגיעים לתוצאות מנצחות עם לקוחות שמגיעים מכל רחבי הארץ. "אם תשאלו אותי מה החלום מבחינתי עכשיו, אני אגיד שאת החלום מבחינתי הגשמתי כבר!. זהו כבוד בשבילי להקים בעיר נתניה את המספרה שחלמתי עליה, כי זו העיר שבה חונכתי וגדלתי".

 

30 תגובות

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן