מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

עודד מנשה חוגג חמישים, זוכת מאסטר שף ונסה וידל מגלה למציצים סוד מהמטבח וגם – הקפות בעיר בנתניה

הסופר מודל טיירה בנקס, נבחרה להיות הפרזנטורית והשגרירה העולמית של המותג NINE WEST. טיירה, דוגמנית על,אייקון אופנה ויוצרת תוכנית הטלוויזיה המצליחה  "טופ מודל הבאה של אמריקה", תחשוף בקרוב לראשונה את  קולקציית  החורף באירוע גאלה חגיגי  בסניף הדגל  בניו-יורק. בישראל, יצא המותג בקמפיין רחב בהשקעה של 1 מיליון ₪, צילום: יחצ

צעיר לנצח.. לאחרונה חגג שחקן ומנחה העל עודד מנשה יום הולדת חמישים אז קודם כל מזל טוב.. את האירוע תפעלה והאמת שדי טוב אישתו של מנשה, הגיעו כל הקרובים , בקטע האומנותי הכינה הראל קליפ מרגש עם ילדיו בו הם שרים לאבא המוכשר את השיר עודד אמר, איך לא??? בגזרת "ה"מתנה עדן הפתיעה בשעון יוקרתי של חברת טיסו אז שיהיה יום הולדת שמח..

אז את חג סוכות העביר יהודה ברקן במלון דן פנורמה. לארוחת החג הצטרפו לברקן הילדים והנכדים שלו במהלכה הפתיע ברקן את הנכד שלו עם עוגת יום הולדת לכבוד גיל 16. סבא לתפארת.. אז שיהיה הרבה מזל טוב. צילום: באדיבות דן פנורמה ירושלים

זוכת מאסטר שף ונסה וידל, הגיעה לקליניקה של ד"ר להבית אקרמן, לטובת יום כייף של טיפולי אסתטיקה. ונסה מספרת ”למרות שאני מאוד אוהבת לבשל כיף לפעמים שמארחים אותך ושאף אחד לא עומד בסוף הערב לשטוף את הכלים".. שאנחנו מסכימים איתה מקווים שהאוכל עמד בציפיות.. צילום- אסף לוי

הקלידן אוראל בסקילה דאג לשלוח לנו תמונות מהאירוע שהופיע בו לאחרונה. מסר למציצים "מכין לכם דברים חדשים לקראת החורף" מחכים לשמוע..

מברוק.. עמית לוי שלאחרונה השתחרר והפך לאזרח דואג ליהנות מהרגעים האחרונים של הקיץ ולפי מה שהבנו יש טיול על הפרק מחכים לתמונות..

יש מי ששומר עליכם..  לאחרונה סיים אביב כחלון קורס מכ"ים בחגיגות טקס סוף קורס המשפחה והחברים הגיעו לפרגן.. ואפילו דאגו להגיע עם חולצות עם תמונה של אביב אלוף!! בהצלחה.

אומן אומן ראש השנה.. שי דהן ומנור ימין חזרו לאחרונה מאומן שבתקופה הזאת יש שם קרוב ל120 אלף ישראלים אז כן הם 2 מתוכם.. אז יש לנו נציגות נתנייתית גם באומן הרחוקה..

אשריכם..

הקפות שניות.. אז בכל בתי הכנסת בעיר נתניה התקיימו הקפות לעדשת המצלמה שלנו הגיעו משפחת הטי טאוור שהתייצבו בהרכב מלא והגיעו להקפות שניות בבית כנסת השכונתית חג שמח..

עוד בגזרת ההקפות.. איש חשוב מאוד.  איציק תשובה הגיע גם הוא להקפות שניות עדשת המצלמה של מציצים דאגה לתעד..

דואגים לחופים שלנו מסתבר.. סלינה שאמבוס שגרירת קפריסין בישראל אוהדת חופי הרחצה בנתניה. (עכשיו מבינים מאיפה השיזוף) בשיתוף פעולה עם אפריים בולמש לשיפור חופי העיר נתניה מחכים לתוצאות..

בני ומורן מנחם לקחו את הילדים וירדו לבית הכנסת השכונתית בפולג לחגוג הקפות שניות של שמחת תורה. התמונות הגיעו עד אלינו.

גם נבחרי העיר יצאו לבתי הכנסת בעיר לחגוג את חג שמחת תורה וזכו לעשות הקפות עם התושבים שאולי בחרו או יבחרו בהם..

עוד בגזרת ההקפות תושבי העיר נתניה נהרו לבתי הכנסת והתמונות לא הפסיקו להגיע אשריכם.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *