מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

"עובר מזמור מדור לדור"

מופע סיום שנה שלישית של בית הספר סיטאר.

 

ביום ראשון 18.6.17 התקיימה בהיכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין פולג-עיר ימים מופע הסיום שנה שלישית של בית הספר למקצועות המוסיקה סיטאר, במעמד חברת המועצה הממונה על התרבות שושנה (צ'וצ'י) זילברברג.

 

למעלה מ-50 תלמידים לומדים בבית הספר למקצועות המוסיקה "סיטאר", שזוהי שנתו השלישית מאז פתח את שעריו. תלמידים מוכשרים בתחומם, שחלקם אף לוקחים חלק בתוכניות טלוויזיה ארציות.

תלמידי בית הספר מתמחים בכל כלי הנגינה, בפיתוח קול, בפיוטים, וכן בהפקת סאונד, בכתיבה, בהלחנה ובהפקה מוסיקאלית, ועל כולם מנצח יוני רועה, המייסד והמנהל, שתוך 3 שנים הצמיח בית ספר מוסיקלי, עם נגיעה מוסיקלית-ייחודית.

בית הספר מקדיש בכל שנה את מופע הסיום שלו לאמן ויוצר שהטביע את חותמו על הזמר העברי.

מופע סיום שנה שלישית של בית הספר "סיטאר" מוקדש לשירי עופרה חזה, הזמרת שצמחה בשכונת התקווה, הגיעה לפסגת הזמר הישראלי והבינלאומי והיתה מודל לחיקוי והערצה בכל הארץ עוד בחייה. קולה היפה, הנקי והמיוחד ריגש ונגע במיליוני אנשים בארץ ובעולם. קולה של עופרה נדם כשהיתה בת 42 בלבד, אך ללא ספק השאירה חותם חשוב ומשמעותי בפרק חייה הקצר.

בזה אחר זה עלו לבמה תלמידי בית הספר סיטאר המוכשרים, ובצעו בהתרגשות משיריה של עופרה.

שושנה (צ'וצ'י) זילברברג, חברת המועצה הממונה על התרבות: "תלמידי בית הספר "סיטאר" המוכשרים סיימו עוד שנה ברוכה של פעילות מוסיקלית, שאת תוצאותיה הציגו בפני הקהל במופע. היה זה ערב מרגש בזכות מנעד הקולות של תלמידי בית הספר המוכשרים ותרמה לכך גם המחווה המרגשת לעופרה חזה ולשיריה. "

(צילומים – רן אליהו)

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *