מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

עד אפס מקום

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי עד אפס מקום 1

בשבוע שעבר הצטופפו להם בפאב 'מרפיס' הכשר בנתניה כ-150 איש להופעה מיוחדת במינה של הזמר  המוביל חנן בן ארי. ההופעה התקיימה כהופעת סולו  במתכונת של 'כיתת אומן' כאשר הזמר יושב בצמוד לקהל ומעבר לשירת שיריו המוכרים מספר סיפורים שונים ומנהל שיח עם הקהל, כאשר לקהל יש יכולת לשאול את הזמר שאלות על ההשראה שבשיריו.

 

ההופעה של חנן בן ארי, לא היתה דבר חד פעמי אלא כחלק מסדרה של הופעות של אמנים מובילים מהציבור הדתי. את סדרת ההופעות יזמו אנשי המחלקה לתרבות תורנית בעמותה לחינוך בלתי פורמלי של עיריית נתניה. ההופעות הם בתשלום סמלי בלבד ומיועדים לכל מי שחפץ בערב של רוגע והנאה.

חברי המחלקה בחרו לקיים את ההופעות בפאב 'המרפיס' הכשר על מנת לתת לקהל שמגיע להופעות ליהנות מחוויה כוללת של הופעה באווירה אינטימית עם אוכל ואווירה טובה.

רועי זלצר מנהל המחלקה לתרבות תורנית מספר כי להופעות מגיעים מצעירים בני 18 ועד סבים וסבתות בני 70, דתיים וחילונים. "השילוב בין האווירה הנעימה והביתית שיש ב'מרפיס' לבין האינטימיות והנעימות שמשדרים האמנים יוצר אווירה יחידה במינה ומושכת את הקהל פעם אחר פעם".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408