מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

סגווי בשביל ישראל

שם הכתב: ברק גולן 26

בפעם הראשונה נחצה שביל ישראל בסגווי; מדובר בשיא עולמי לאחר שיושלמו 1000 קילומטרים של רכיבה ב-14 ימים בלבד ויש לו קשר לנתניה. 

בשבוע האחרון שביל ישראל המיתולוגי נחצה בפעם הראשונה בסגווי במסגרת פרויקט "סגווי בִשביל ישראל", מסע היסטורי על שביל ישראל מדן ועד אילת, הראשון מסוגו בעולם. אייל כהן יהיה הראשון בעולם להשלים 1,000 ק"מ של רכיבה על סגווי שטח ב- 14 ימים בלבד, שיתפרשו על פני 14 נקודות ציון מדן ועד אילת. בסוף השבוע אייל הגיע לווסט לגון ריזורט בנתניה, למפגש ציון דרך לסיום שבוע למסע. למפגש הגיעו ראש עיריית נתניה מרים פיירברג איכר, יעקב הלפרין בעלי רשת הלפרין, אבי סלמה מנכ"ל הנציגות הישראלית של בנק Hyposwiss בז'נבה, יאיר יונגר סמנכ"ל שיווק סגווי-ניינבוט ישראל ועוד אנשי עסקים רבים.

אבי סלמה, מנכ"ל נותנת החסות הראשית Hyposwiss Private Bank ישראל, ציין כי "אני ואייל מכירים עוד מילדות מהשכונה בנתניה, לפני כחודשיים הוא יצר איתי קשר ואמר שיש לו חלום לחצות את שביל ישראל עם סגווי. מדובר על פרויקט ערכי המתכתב עם ערכי החברה. מציאת השבילים החלופיים נותנים מענה הולם לנגישות לשביל שהוא שביל לאומי, לכן החלטנו לתת חסות מרכזית למסע ולעזור לאייל להעלות את המודעות לכך שחציית השביל צריכה להתאפשר לכולם".

 

צילום רן אליהו

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408