מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

נטלי דדון לקמפיין חדש, פטנט חדש לשריפת קלוריות – שיעור ספינינג המוני בכיכר רבין וגם – מציצים לביצה המקומית

נטלי דדון, הדוגמנית, אשת העסקים  והפרזנטורית החדשה של קניון הדר הגיעה השבוע לסט הצילומים, כדי לצלם בפעם הראשונה את קמפיין סתיו 2019. על הסט סיפרה נטלי דדון  שפעם ראשונה תארח  אצלה בבית 30 אורחים, הכוללים משפחה קרובה ורחוקה שמגיעה מהקריות, בערב חג סוכות,  כאירוע חנוכת בית,  בביתה החדש בהרצליה. שיהיה במזל מחכים לראות.. צילום- תום מרשק  

 סוכות מסביב לארץ – מתחם האקספו החוויתי של קפה טורקי עלית בכיכר רבין יתקיים בחוה"מ סוכות בין התאריכים 15-17 לאוקטובר  ומזמין את הקהל הרחב לשיעורי ספינינג המוני בכיכר רבין – ת"א בליווי מוסיקה מטריפה שינגן DJ איתי גאלו ו-DJ עפרה ברעם. ההכנסות מהמכירות באירוע יועברו לתרומה עבור רכישת אופניים לחוגי רכיבת האופניים של עמותת "אתגרים". צילום: צלם שחר טל/ אילנית כהן

חמד בנתניה.. טל חמד דאג לשלוח לנו את התמונה הקבועה הפעם מי נתפסה העדשת המצלמה שלו היא ח"כ רויטל סוויד מחכים לראות מי יזכה להיות בתמונה בפעם הבאה..

לא נפרדים.. עידו צמח ואריאל סאלמה חיילים נתנייתים  שמשרתים באותה יחידה שניהם לוחמים במבצעית 4 בגולני ברוב הזמן הם בבסיס. אבל מסתבר שגם את הזמן שיש להם בבית הם מבלים ביחד תהנו..

אז כן יום הכיפורים עבר.. אבל את הסליחות האחרונות של השנה זכו אופיר נודלמן ואלי בינימיני לעשות בכותל בירושלים.. באותו ערב הכותל המערבי היה מפוצץ ומסתבר שהיה הרבה נציגים נתנייתים שם. כבוד..

בנתיים הם נהנים.. לידור קוקוש ובת זוגו נועה לוי חוגגים היום שנה של זוגיות מטורפת, לאחרונה הם עסוקים בעיקר בלטייל שיהיה הרבה בהצלחה ומזל טוב..

כבוד.. מי אמר שאין כישרון בעיר נתניה דן כדורי הוא דוגמא מצוינת לכך.. דן שרק בעונה שעברה עוד שיחק בקבוצת הנוער בפ"ת משחק העונה בקבוצה הבוגרת ישלו כבר 7 הופעות גול ובישול והיד עוד נטויה שיהיה בהצלחה..

מברוק.. לאחרונה אדיר כחלון השתחרר מהצבא ורואים שטוב לו. השיער והחיוך על הפנים שבו כנראה שטיול עומד על הפרק? מחכים לשמוע..

9תמיד ידענו שהבחורות הכי יפות נמצאות בעיר נתניה שקד משבנק תושבת העיר נתניה לגמרי הפכה את הבוקר שלנו יותר יפה. .יש לנו תחושה שעוד נשמע על שקד,  תזכרו איפה שמעתם את השם הזה לראשונה.

אז עוד תמונה שהפכה את הבוקר שלנו ליותר יפה כנראה שגם השמועה שהגברים הכי יפים נמצאים בעיר נתניה נכונה…וזה לא בגלל שהוא מקורב למערכת… יקיר ישראל דאג לתעד את הרגעים בבית רגע לפני שהוא חוזר לצבא .ישראל תשמור עלינו .

סליחות רבותי … ושוב נציגות בסליחות האחרונות לשנה מעיר הקודש  בירושלים , טל בן דוד ובן פלד זכו … תקראו לנו שנה הבאה …מקווים שביקשתם גם עלינו

עוד יום במספרה הכי חזקה בנתניה לידור חיטמן דואג ללקוחות הקבועים שלו כמו שרק הוא יודע. 

חג שמייח

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן