מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

נואמים צעירים ומוכשרים

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי

גילי שוורצר מתיכון "אורט גוטמן", ודניאל אורטל מבי ספר "ישורון" הם הזוכים בתחרות "רוטרי הנואם הצעיר" של העיר נתניה המתקיימת מידי שנה בחסות "השבוע בנתניה" וחברת "יגב ציוד רפואי". שני הזוכים ייצגו את העיר בגמר האזורי אשר יתקיים בבנימינה.

גילי שוורצר, תלמידת כיתה י' בתיכון "גוטמן", ודניאל אורטל, תלמיד כיתה ה' מבית ספר ישורון, הם הזוכים במקום ראשון בתחרות ":רוטרי הנואם הצעיר" לבתי ספר תיכוניים ויסודיים בהתאמה.  התחרות התקיימה ב "אשכול פיס אלדד" בנתניה, בהשתתפות 17 תלמידים מ 5 בתי ספר מרחבי העיר. DSC_4385

חבר השופטים כלל את סגן ראש העיר וממלא מקומה, מר אלי דלל, אשר שימש כיו"ר, את סגנית ראש העיר ויו"ר חל"ת עו"ד שירי חגואל, את עו"ד לי-שי שמש, וכן את בתיה שטרנברג ומשה כהן חברי רוטרי נתניה. חבורת הזמר של אלדד בניצוחו של נוריאל ניצחו ביד רמה על הקטע האומנותי המקסים ועו"ד גיא אורטל חבר רוטרי הנחה את הערב. האולם היה מלא והילדים עודדו את חבריהם.

יו"ר חבר השופטים בתחרות סגן ראש העיר וממלא מקומה מר אלי דלל, העניק את הפרס למקומות הראשונים וציין לחיוב את הרמה הגבוהה של הנואמים, אשר נדרשו להעביר מסר ברור בנאום של חמש דקות. DSC_4223

תחרות "רוטרי הנואם הצעיר" נערכת כל שנה על ידי ארגון רוטרי בכל הארץ, ומטרתה לפתח את יכולת הנאום, כושר הביטוי ותרבות הדיבור של בני הנוער.

שני התלמידים ייצגו את העיר בתחרות האזורית אשר תתקיים בבנימינה, והזוכים ישתתפו בגמר הארצי שיתקיים במהלך חודש מרץ 2016.

התחרות הינה חלק מהפעילות החברתית קהילתית של "רוטרי נתניה", אשר מקשר בין עסקים וקהילה, ומגביר את המעורבות החברתית של אנשי עסקים למען הקהילה. תודה מיוחדת לתורמים הקבועים של רוטרי נתניה מאפיית מלכה עוגיות מרוקאיות ולצלם איציק גליק אשר נירתם כמו כל פעם לצלם ולהנציח את האירועים הרבים מבית רוטרי.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *