מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מציצים באווירת החג: קטלוג האופנה שהגיע לדסק המערכת, הדוגמנית שנצפתה בחופי נתניה וגם – שמחת בית השואבה לבית משפחת רובין

שם הכותב: הילה מלקטי-מסלטי פתיחה

קטלוג שמלות כלה וערב של המעצב אלון סולימני הגיעו לדסק המערכת, אמנם המעצב מקרית שמונה, אך הדוגמן שמתנוסס בכל תמונה הוא לא אחר מהאושיה המקומית עוז שורקי שנסע כל הדרך עד למקום הפסטורלי כפר הנוקדים שם התקיימו הצילומים, אנחנו קיבלנו טעימה מהקמפיין שיצא לצאת לאור בימים אלה. מה נאמר ומה נגיד הכל טוב ויפה ושאפו למעצב אך עוז שלנו עשה לנו את זה ביג טיים.

ואילו, הדוגמנית לי בקשי, השכנה היפה מפולג נצפתה בצילומי Kipling מותג התיקים הבינלאומי,לי היפה, לומדת משחק מול מצלמה, גולשת אוהבת את הים (ברור איזה נתנייתי לא) ומרבה להתאמן בחדר כושר ולכן היא כזו הורסת חושים. בהצלחה, נמשיך לעקוב.

חובבת ים... לי בקשי הפולגית בקמפיין למותג Kipling

והבשורה של מותג האופנה לורד קיטש לקיץ 2017 היא קולקציה רכה, רומנטית ומרגשת במיוחד. בקולקציה החדשה, נוחות היא שם המשחק, כאשר המראה הקליל והספורטיבי בולט בגזרות אוברסייז. הקולקציה מבליטה שמלות קלילות בבדי כותנה ובגזרות אווריריות, דפוסים רומנטיים של פרחים, בדי משבצת ופסים קלאסיים. בקיצור, קולקציה מושלמת המתאימה לקיץ הישראלי.

 

‏‏לקיץ הישראלי... מותג לורד קיטש בקולקציה נוחה ויפה - עותקזוהר ימיני, לסוכנות של רונן אפרת, נצפתה לאחרונה בחופי הים של נתניה עם מטריות ורפלקטורים מחזירי אור לצילום יחד עם רונן וצוות הפקה, כל זה נועד להביא לצילומים עימה את הלוקשיין הכי יפה וברור שהוא נמצא בחופי נתניה היפים. נשאל הסוכן מתי יחלו הצילומים? ענה: "מתי שהפפראצי יהיו הרחק, כך שלא יפריעו לי לצלם את היפייפיה". ממממ

עד שהפאפרצ'י יזוז...זוהר ימיני, לסוכנות של רונן אפרת בחופי נתניה

 

מזל טוב ליהונתן רובין המתוק, הבן של אמא נילי, לרגל חגיגות 13 שנערכו בעליה לתורה מרגשת בבית הכנסת "אוהל אברהם" שבותיקים יחד עם הפייטן פותח שערי שמים, אלי טייאר שדאג להפיק טקס מלא שירה ופיוטים כשמחת בית השואבה אליו הצטרפו המתופפים/דיג'יים ניר ומשה. בין מלאי הבאים ניצפו: יהודית אנושי, רחל עזרא, מזל דבש, אביב מכלוף, השר משה כחלון (קרוב משפחתה של נילי) המשפחה הנרגשת ועוד… בקיצור, חגיגה שהרעידה את כל שכונת ותיקים, רק שמחות.

כשמחת בית השואבה... משפחת רובים בטקס בר מצווה מרגש עם הפייטן אלי טייאר והצמד ניר ומשה

כשמחת בית השואבה

כשמחת בית השואבה 1

עו״ד רפאל תירם והבעלים של משרד החקירות והפוליגרף, ממשיך את המסורת של הרמת כוסית לכבוד חג הפסח במסעדת ״טייפה״ בבעלותו של דודו הרפז המפנק. השתתפו בטקס ובארוחה: פרופ׳ חמי בן נון, מנכ״ל ובעלים של מקומונים בשרון, אפי ישראל, יד ימינו בשיווק והפרסום דור אלמוג, עורכי הדין: נדב אלמוג, איילה תל פז אלי גבריאל, רועי סילפין וגל מגן. החוקרים: פז שוורץ, אבי שיפמן, איציק קליין, צפריר חן, ליבנה ורדימון ומיכל בורוכוב. רואה החשבון נתי דותן והצוות. צוות משרד החקירות: המנכ״ל איתי כהן והמזכירה אודליה כשלצידו של תירם זוגתו יעל אטלן. רפאל שואף להמשיך במסורת ולהגדיל את חוג הנוכחים ואנחנו אומרים אמן. חג שמייח

כמיטב המסורת... עוד רפאל תירם בהרמת כוסית בשם החג במסעדת טייפה

בשבוע שחלף התכנסה ועדת רישוי עסקים של לשכת עורכי הדין בישראל בראשותו של עו"ד ד"ר ניסן שריפי לישיבה מיוחדת עם הממונה הראשי על רישוי עסקים במשטרת ישראל, רפ"ק אבי צימבר. בישיבה זו השתתף באופן פעיל אורח מיוחד: מר מנחם אילוז יו"ר עמותת התאחדות עסקים ועצמאים בנתניה, אשר סיפר לקצין אודות הקשיים שנאלצים בעלי עסק רבים לעבור מצד תחנות המשטרה (מצלמות אבטחה, מאבטחים, יציאת חירום ועוד). ד"ר שריפי שיבח את עבודתו של אילוז וציין כי נעזר לא אחת ברעיונותיו ובניסיונו כדי להביא לחיסול חסמים בירוקרטים שונים בתחום רישוי העסקים, אך עדיין הדרך ארוכה עד לפישוט מוחלט של התהליך להוצאת רישיון העסק המיוחל. מציצים בטוחים שעם הרכב שכזה, הדרך קצרה באי פעם.

מפגש פסגה... שריפי,צימבר,אילוז ובוסקילה למען העסקים

ובנימה אופטימית זו…

 

 

גוד שבעס… ותרבחו ותסעדו

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים