מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מציאות מדומה

שם הכותב: אפי ישראל מציאות מדומה הדמיות קיקה-בראז וגינדי החזקות

גינדי החזקות החלה את פעילותה הייחודית במטרה להנגיש ללקוחותיה את התוכניות האדריכליות, המפרט, העיצוב וחוויית המחיה בדירה שאותה הם עתידים לרכוש, תוך מתן חוויה ייחודית, ראלית ומקצועית שאין דומה לה בעולם המתפתח של שיווק הנדל"ן.

מציאות מדומה קיקה בראז וגינדי החזקות

מושג "מציאות מדומה" הינו חלק בלתי נפרד מהטכנולוגיה שמתפתחת ומשתנה כל העת. גינדי החזקות מביאה ללקוחותיה כלי טכנולוגי-שיווקי מתקדם, אשר מאפשר ללקוחות שירות ייחודי, שימושי וחוויתי בבואם לרכוש ולעצב את ביתם העתידי. אין מדובר בהדמיות ב-360 מעלות, סרטוני תלת מימד או דומיהם. אלא, חוויה מלאה המאפשרת "לטייל" בדירה, להפעיל בה אינטרקציות וממש לחיות אותה. החוויה מופעלת באמצעות משקפי המציאות המדומה המתקדמים ביותר – HTC VIVE.גינדי החזקות הינה מחלוצות תחום המציאות המדומה בשיווק הנדל"ן. ייחודה של החברה נובע מיכולתה לשלב בין טכנולוגיה פורצת דרך עם נכסים ברמה הגבוהה ביותר שיש לשוק הנדל"ן בישראל להציע.

גינדי החזקות השיקה את הפרוייקט בעיר ימים נתניה לפני כ4 חודשים, הפרויקט כולל שני בניינים בני 17 קומות ובהם  120 יחידות דיור גדולות בנות 5-5.5 חדרים מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים ענקיים. סך גודל הדירות נע בין 124 מ"ר ל- 200 מ"ר ובנוסף יהנו דיירי הפרויקט משטחים ציבוריים גדולים, לובי מפואר ומחדר כושר פרטי שישמש את דיירי המגדלים בלבד, הפרוייקט נמצא במרחק של כ 300 מטר מהים ובסמיכות לחוף פולג ויושב על פארק ירוק שנבנה בימים אלו על ידי עיריית נתניה, ליד קניון עיר ימים ולשאר מוסדות הציבור והחינוך הקיימים. השכונה נהנית מביקושים גבוהים של משפרי דיור מכל הארץ ובפרט מאזור רעננה הרצליה נתניה ותל אביב. לפני כחודש החברה סגרה עם חברת אל- הר כקבלן המבצע לפרוייקט וצופה כי היתר הבניה יתקבל במהלך החודשים הקרובים. עד כה נמכרו בפרויקט למעלה מ60 דירות. סמנכ"ל השיווק של החברה יצחק סער אמר: החברה שמה לעצמה למטרה לספק ללקוחותיה את המוצר האיכותי, היעיל והמתקדם ביותר בעולם הנדל"ן ובמקביל לפיתוח הטכנולוגי, החברה יוצאת במבצע בו תינתן האפשרות לרוכשים לשלם במעמד הרכישה רק 15% ממחיר הדירה והיתרה לקראת האכלוס ללא ריבית, שווי ההטבה לרוכש כ120,000 ₪.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים