מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מצטרפים לקידמה

מצטרפים לקידמה

FREE-MARKET השיקה לאחרונה פלטפורמה טכנולוגית חדשנית בתחום השיווק, מסחרית ולוגיסטית לספקים, המציעה פתרון אפקטיבי ויעיל למכירה ושיווק ללקוחות הקטנים. FREE-MARKET מרכזת את כל מערך הקנייה מהספקים ומשווקת לבעלי המכולות והמינימרקטים הפרטיים מגוון רחב של מוצרים תוך 48 שעות בלבד. היתרון של Free-market  הינו קשר ישיר בין הספק לבין בעל המכולת, ללא התערבות של מתווך באמצע והספק הוא זה שקובע את מגוון המוצרים, המחיר והמבצעים.

בעלי מכולות ומינימרקטים מאזור נתניה הצטרפו בימים אלו למהפכה הטכנולוגית החדשה בתחום ניהול מכולות ומינימרקטים: FREE-MARKET. מדובר באחד משני אזורים המשתתפים בפיילוט הראשוני של מיזם זה. מדובר בפלטפורמה טכנולוגית חדשנית, שיווקית, מסחרית ולוגיסטית לספקים שמציעה פתרון אפקטיבי ויעיל לבעלי מכולות ומינימרקטים פרטיים.

המצב הנתון כיום בענף המכולות והמינימרקטים יוצר בעייתיות בשרשרת האספקה בין הספק לבעל העסק. מחד, לספקים הגדולים קשה להגיע לכל נקודות המכירה הקטנות ברחבי הארץ ולעיתים אף לא משתלם כלכלית, שכן כמות המוצרים שאותה בעל מכולת או מינימרקט מזמין היא קטנה. במקביל בעל העסק צריך לתכנן מראש את ההזמנות שלו ולעיתים מוצא את עצמו ללא סחורה וללא יכולת לספק ללקוח שלו את מה שהוא מבקש.

FREE-MARKET מרכזת את כל מהלך הקנייה מהספקים הגדולים ומפיצה לאלפי בעלי המכולות והמינימרקטים הפרטיים בכל רחבי הארץ במגוון רחב של מוצרים. המערכת שפיתחה FREE-MARKET מאפשרת זמינות גבוהה ואספקה תוך 48 שעות, שקיפות מלאה – יכולת לראות את המלאי בכל רגע נתון, עדכון און ליין במחירים של ספקים שונים ומבצעים.  .

מערך ההזמנות והמכירה של FREE-MARKET מתבצע  באמצעות אפליקציה ייחודית שפותחה במיוחד עבור החברה. כל בעל מכולת מקבל טאבלט ובו יופיעו כל המוצרים אותם הספקים משווקים בצירוף מחיר, האם קיים במלאי, מבצעים לפריט וכו'. האפליקצייה מאפשרת לבעלי המכולות שקיפות מלאה של המלאים , מחירים, היסטוריית הזמנות, מבצעים וכו' הן מצד הספק והן מצד הקמעונאי. הספק יכול לדעת בכל עת מהו המגוון שנמכר ומי הלקוח שקנה ואילו המכולת יכולה לדעת בכל עת מה קיים במלאי, מה עלות ההזמנה הנוכחית וההיסטוריה של ההזמנות והחשבוניות בלחיצת כפתור. Free-market תשמש לבעלי העסקים הקטנים ספק מרכזי.

חיים בלשקובסקי, מנכ"ל חב' FREEMARKET מציין שהמטרה לצרף למיזם עד סוף השנה כ-1500 בעלי מכולות ומינימרקטים מרחבי הארץ.

בלשקובסקי מציין שבשנים האחרונות מסתמנת מגמה של צמיחה בענף המכולות והמינימרקטים הפרטיים  הסיבות העיקריות הינן:

 1. נוחות – קניה ליד הבית, אפשר להגיע ברגל, לא צריך לחפש חניה אפשר לשלוח את הילדים וכו'
 2. אמנם במכולת אין הכל אבל יש את כל מה שצריך. היתרון הוא שקונים את מה שצריך ולא מתפתים לקנות דברים אחרים, דבר שעוזר בהקטנת הוצאות המזון.

 

3 תגובות

 • מאת משה:

  יש לי שאלה : איפה מצאת עשרוות מקולות בנתניה? אני גר בנתניה כבר 25 שנה . חוץ מי 8 מכולות אין בנתניה . ליצנים . בנוסף משווקים רק ספק שהם בעצמם . ולא את הספקים האחרים. בנוסף אני אישית גר ברח אצל ויש שם מכולת ובעל העסק אמר שזה שטויות חבל על הזמן . בנוסף הם לא עושים תחרוץ ספקים שזה שוב מכניס אותנו לאי תחרות מה שכל המדינה שלנו חיי . נותנים מכיריץ אשר הם קווים. אם אתם באמת מה שאתם כותבים . אז תענו לי על שאלה אתם יוצרים תחרות ביו הספקים???? לי יש עסק ואני רוצה לראות את כל הספקים בנתניה בשביל לבדוק מחיר משתלם . אתם נותנים אפשרות זו?

 • מאת משה:

  חברה אני יגיד לכם משהו פשוט . אף ספק לא יכנס איתכם לעבוד . כל עוד אתם יוצרים תחרות שזה מה שרוצים בעלי עסקים . אז תפסיקו לדבר שטויות ולבזבז זמן של בעלי החנויות . אתם נותנים יעילות . סליחה לי אישית מתאים שנציגי מכירות באים אלי כי אנחנו יכולים לדבר על המחירים וכמובן הוא יכול לתת לי הצעות למוצרים חדשים ומבצעים חדשים שאין מצב הרעיון שלכם מסוגל לעשות . בנוסף שאני יוכל לעשות בדיקת מכירים של ספקים אחרים? אצלכם?? . אז באמת . אתם מנסים לעזור לעסקים על ידי לשבור תחרות הקיימת היום ביו הספקים . אני שראיתי את הכתבה הזו אני לא יכולתי לשתוק בגלל שאתם יוצרים קרטל כמו כל המדינה שלנו והצרכנים סובלים בגלל זה!

 • מאת דני:

  אאההה., זה ההוא חיים שהיה בשסטוביץ , היה מאוד כוחני ולא נחמד , העולם קטן ועגול, כמעט הרס לי את העסק, אל תקנו ממנו כלום , חושב שיעשה עלינו קופה .

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408