מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מעל כל היתר

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי מעל כל היתר תעודת הערכה לעגנון

תעודת הערכה הוענקה לבית-ספר עגנון על כתיבה ואישור של תוכנית לימודים בית ספרית יעחודית, שנבנתה ומופעלת בבית- הספר, אשר עוסקת ביזמות וחשיבה תעשייתית.
מדובר בתוכנית בית-ספרית הנלמדת רק בבית ספר עגנון, נבנתה ע"י מוריה ומוכרת לבגרות וציונה מופיע בתעודת הבגרות החיצונית ככל מקצוע רגיל כגון: פיזיקה, גיאוגרפיה ועוד. התוכנית נלמדת בכיתות יא' ו-יב' במסגרת לימודי הבחירה המוגברים, במגמה למינהל עסקים בעגנון שגם היא מגמה ייחודית בארץ, כאשר מבחן הבגרות לשיעור מתקיים בכיתה יב', אחד משני מקצועות בחירה מוגברים בהיקף של 5 יחידות, בהם חייב כל תלמיד כתנאי לזכאות לבגרות.
לדברי מנחם פנטלקה, מנכ"ל בית הספר עגנון, בשל רמתה הגבוהה והייחודיות של התוכנית, החליטו במשרד החינוך כאמור להעניק לה הכרה שמשמעותה תו תקן איכותי ואישור ללמדה בבית הספר ולהכיר בציון שלה כציון חיצוני רגיל.
"לא בכל יום זוכה בית ספר בארץ בהכרה כזאת" מדגיש פנטלקה "זה קורה במקרים בודדים ובית הספר המועמד צריך להוכיח רמה גבוהה מאוד של מוריו ותלמידיו. התוכנית כוללת גם בנייה והגשה של תוכנית עסקית או פיתוח מוצר ייחודי חדש ע"י התלמידים, בהיקף יחידת לימוד אחת."
את התוכנית מובילה בעגנון המורה ימית אדרי שאף זכתה להציגה בכנס תוכניות לימוד ייחודיות שנערך השבוע על ידי משרד החינוך כדוגמא לתכנים ייחודיים ולדרכי הוראה, למידה והערכה מגוונות.
גילת סיימון, מנהלת אגף על יסודיים בעירייה בירכה את מנהל בית הספר על ההישג. כך גם המפקחת שכתבה לו: "כל הכבוד. אתה בהחלט יכול להתגאות ולשמוח… הרבה חשיבה, עבודה ללא לאות…יצירתיות…הגשמת חזון וחלום…"תגובה אחת

  • מאת נדב לב:

    כת הכבוד, הזדמנות מצויינת להכניס תלמידים לעניינים,
    עבודה דרך תכנון וביצוע תמיד מסודרת יותר,
    פרטים נוספים בכתובת http://www.step1.co.il – תכנית עסקית

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408