מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מסיבת הצעצועים הגדולה

שם הכותב: הילה מלקי מסלטי חנוכה בקניוני עופר (2)

לכבוד חג החנוכה יערך עופר השרון נתניה לראשונה את כוכבי התוכן של המופעים והפעילויות שיהפכו לצעצועים עצמם, בשת"פ עם ענקי הצעצועים והמשחקים:  חברת יצירה, פליימוביל, פליידו ועוד.. בין התאריכים 17-20.12.17 ימים א'-ד'.  ההשתתפות בכל הפעילויות – ללא תשלום.

חנוכה בקניוני עופר (3)

 

קניון עופר השרון, יחגוג את חג החנוכה במסיבת צעצועים גדולה יחד עם חברות הצעצועים ומשחקי הילדים הגדולות והמובילות בארץ, בניהם: משחקי יצירה, אורדע, פליימוביל, פליידו, סמול וורלד, נרף, מר תפו"א ועוד. במסגרת הפעילות יופעלו מתחמי משחק ענקיים עם הצעצועים הכי אהובים, מופעים חדשים שלא התקיימו מעולם בקניונים כשהדמויות המרכזיות שלהם הם הצעצועים מעולמות הפליימוביל וכיוב' וכן יחולקו מתנות לילדים המשתתפים בפעילויות השונות. המתחמים יכללו מגוון רחב משחקים וצעצועים לכל הגילאים,  בין היתר משחקי קופסא וחשיבה, משחקים מפעילי דמיון, משחקי יצירה ועוד

במהלך ימי הפעילות יוצעו באתר MY OFER קופונים להטבות בלעדיות לחברי המועדון ומתנות של חברת יצירה יחולקו לילדים.

בנוסף יערכו מופעים כמו: ארץ הצעצועים האבודים – לילי מקבלת במתנה ליום הולדתה צעצוע נפלא, לגמרי בטעות ובלי כוונה, נפגע הדובי חברה הטוב ועוזב בלי הכנה. בעזרת הפיה הטובה והקהל עוברת לילי מסע קסום אל עבר ארץ הצעצועים האבודים!

חנוכה בקניוני עופר

קומיכיף עם נולילי ומר פוטטו – מר פוטטו מתכונן לחג החנוכה אך לפתע מגלה כי הוא לא רוצה להפוך ללביבה ומוצא את דרך השירים וההומור להפוך את העולם לעולם של משחק. הממלכה של פליימוביל – הנסיך והנסיכה של פליימוביל יוצאים למסע לחיפוש טירתם הקסומה שנעלמה. מופע המציג את ערכי החברות, הנתינה והאהבה!

 

בייבלייד – מופע הפעלה בשילוב הקהל בו ניתן לראות טריקים מיוחדים והתנסות בזירות. עם שירים ותחרויות עם סביבוני העל של חברת יצירה.

 

מר וגברת פליידו – דמויות הבצק הכי מצחיקות מגיעות למופע מדליק בליווי שירים וריקודים.

 

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים