מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מילה שלי !

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי

בשנים האחרונות בנתניה נוצרה מסורת מיוחדת של אירוע שנתי לכבוד השפה העברית: "מִלָּה שֶׁלִּי – שמים את השפה העברית על המפה". האירוע הייחודי המשלב הרצאות הומור ומוזיקה יתקיים השנה בתאריך ה23.2.16 בהיכל התרבות העירוני, ביזמתן ובהפקתן של ד"ר מירי דֶּבִּי-קריצלר ופרופ' אביבית לוי (תושבות העיר), חברות אגודת הסופרים העבריים ובשיתוף עם עמותת היכל התרבות העירוני.
השנה יתמקד האירוע בכותרת "ונעבור לפרסומות". את הערב, כפי שהיה בשנה שעברה, ינחה הקריין הוותיק והמוכר דן כנר. המשוררת והסופרת מיכל סנונית, ("ציפור הנפש"), תפתח את הערב בדברים בנושא: הלשון כשפת סימנים, הסופר והפרסומאי אורי לברון, יעסוק בשאלה "ספרות ממאדים ופרסום מנוגה – ואולי דווקא לא". מיכל דליות, יועצת משפחתית, הלוא היא "סופר נני" תעסוק בשפת הפרסומת ביחסי הורים-ילדים, ד"ר עירית זאבי, ראש החוג ללשון במכללת אורנים, תעסוק באבדן הפשטות בשפת הפרסומת הישראלית וד"ר רוביק רוזנטל, סופר וחוקר שפה, ידון בסלנג ומשחקי לשון בפרסומת הישראלית. השחקן אסף אשתר, איש של עברית, ינעים את זמננו בשיחה על כל המילים השמחות. בערב ישולבו קטעי מוזיקה מאת מקהלת "הורֵי מורן", בניהולהּ המוזיקלי של נעמי פארן ובניצוחהּ של שרית שטקלר. בנוסף לקהל המקומי צפויה הפתעה בדמות אושיה מקומית אהובה.
יוזמות ומפיקות הערב ד"ר מירי דבי-קריצלר ופרופ' אביבית לוי: "גם השנה אירוע "מִלָּה שֶׁלִּי" יכבד את העיר נתניה, ירתק ויפתיע את הקהל הרחב והמגוון במכמני השפה העברית – מילה שלנו! אל תחמיצו."
שושנה (צ'וצ'י) זילברברג, חברת מועצת העיר הממונה על התרבות והאירועים: "מדובר באחד האירועים הייחודיים שמתקיימים בנתניה מידי שנה. נתניה, שנמצאת במקום מרכזי במפת התרבות בישראל, מסייעת באמצעות ערב זה לשים גם את השפה העברית על המפה".
"מילה שלי" – שמים את השפה העברית על המפה- "ונעבור לפרסומות"
23.2.16, בשעה 20:30
היכל התרבות העירוני, רחוב רזיאל 4 נתניה
כרטיסים בקופות ההיכל- 09-8308811העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *