מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מיטות מתכווננות לגב בריא

שם הכותב: מדור פרסומי (1106171720) 2017-10-09_085029

השוק מציע כיום מגוון של מיטות מתכווננות לשינה בריאה. מיטות אלו מספקות תמיכה טובה לגב ומאפשרות לישנים עליהן ליהנות ממענה מצוין לאורך זמן. איך מאתרים מיטות כאלו ומה חשוב לבדוק כשמחפשים מיטה שכזו? הנה כמה נקודות שכדאי לקחת בחשבון כשמחפשים מיטה מתכווננת:

  1. מי היצרן – אם אתם מחפשים מיטה מתכווננת איכותית וטובה, בדקו מי מייצר את המיטה. חברות מקצועיות, העוסקות בתחום לא מעט שנים, חברות ידועות עם מוניטין רב הן הכתובת המתאימה וזו שתוכל להבטיח לכם את המענה הטוב והנכון ביותר עבורכם. אל תזלזלו בכך ושימו דגש רב על נקודה זו.
  2. מידת הנוחות – מעבר לעניין הבריאותי, כשמחפשים מיטות מתכווננות לשינה בריאה, כדאי שהן תהינה נוחות. ואיך יודעים את זה? מנסים. מגיעים אל החנות, שוכבים ויושבים על המיטות השונות וכך בוחנים את מידת הנוחות של כל מיטה ומיטה. ישנן מיטות עם מזרן קשיח מאד, ישנן כאלו עם מזרנים רכים ויש את המזרנים שבאמצע, מבחינת מידת הרכות שלהם.
  3. המלצות – לא יודעים באיזו מיטה לבחור? מתלבטים לא מעט ומבולבלים מהיצע הרב? פנו לאנשים שאתם סומכים על דעתם. חברים קרובים או בני משפחה ובקשו מהם המלצות על מיטות שכאלו לאור הניסיון שלהם. כנסו גם לפורומים, לקבוצות בפייסבוק ולאתרים המתמקדים בנושא הזה וחפשו חוות דעת והמלצות שתוכלנה לסייע לכם בבחירה.
  4. כמה זה עולה – ישנן כיום לא מעט מיטות מתכווננות לשינה בריאה המוצעות בטווח רחב מאד של מחירים. מחיר המיטה, ובדומה למחיר מוצרים אחרים, נקבע בהתאם לפרמטרים שונים, כמו טיב ואיכות למשל. בצעו סקר שוק מקיף, בדקו כמה אפשרויות שונות והשוו מחירים. תוכלו למצוא גם מבצעים והנחות טובות שיוזילו לכם את העלויות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לעקוב אחרי זה כדי לאתר את המחיר המשתלם.
  5. איכות היא הסוד – כדי לשמור על הגב שלכם וליהנות ממיטה נוחה וטובה מומלץ מאד לשים לב גם למידת האיכות שלה. נכון, מיטות מתכווננות איכותיות סביר שתעלנה יותר ממיטות פשוטות יותר, אולם במקרה הזה לא תרצו הרי להתפשר ומכיוון שגם כך לא מדובר בהוצאה שהיא כל שנה, מומלץ מאד לחפש את האיכותית ביותר וגם אם הדבר כרוך בהוצאה כספית גבוהה.
  6. סקר שוק מקדים – כשמחפשים מיטות העוזרות לשמור על גב בריא, מיטות מתכווננות, כדאי להשוות בין מספר אפשרויות שונות ולא למהר לקבל את ההחלטה. קחו את הזמן, הקדישו לחיפוש כמה ימים ובחנו מיטות שונות. לכל סוג ועיצוב יש מאפיינים אחרים ורק כשתתנסו ותבדקו כל מיטה ומיטה תוכלו לקבל החלטה נכונה וחכמה. אתם לא צריכים לבדוק 20 מיטות וגם לא 10 אבל לפחות 5 או 6 דגמים שונים של מיטות מתכווננות כדי שיהיה לכם מושג כללי ותוכלו לאתר את הטוב ביותר עבורכם.

 

(תמונה באדיבות: Shutterstock)

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים