מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מאמצת בחום

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי מאמצת בחום

בפגישה שנערכה השבוע בלשכתה של ראש עיריית נתניה הגב' מרים פיירברג איכר  עם הפעילה החברתית, הגב' אהובה אליהו של המעצמה החברתית, הודיעה ראש העירייה כי היא מאמצת את המרכז לחלוקת בגדים לכל תושבי העיר נתניה, המופעל על ידי המעצמה החברתית בראשותו של המנכ"ל מר שאול וייס הי"ו. 

המרכז ל'בגדים טובים' פועל כבר למעלה משנה במקום, זכה עד כה לחלק אלפי פרטי לבוש לכל תושבי העיר על כל גווניהם.  כאשר נעזרים בו גופים רבים כמו, מחלקת הרווחה של עיריית נתניה, פנימיות נוער, מחלקת היולדות של ביה"ח לניאדו, מנהלי בתי ספר, חיילים בודדים, ראשי קהילות וכמובן  משפחות ברוכות ילדים, חד הוריות, נכים, דרי רחוב, ואנשים פרטים.

במרכז הממוקם באופן זמני ברח' מק דונלד על להעברתו למקום חדש, הבגדים מחולקים לפי חדרים: בגדי  גברים, נעלים, בגדי נשים, בגדי ילדים, בגדי תינוקות, מצעים, משחקים כלי בית, וכך הלאה.

יש לציין כי זה רק אחד מהפרויקטים הרבים, אותם מפעילה ה"מעצמה החברתית" לטובת תושבי העיר. כאשר מעורבים בהם בו, אנשי עסקים, קבלנים, נשות מפתח, אנשי תקשורת ועוד רבים וטובים.

כאמור, בפגישה שנערכה השבוע בין הצדדים, ביקשה ראש העירייה לתרום בגדים מארון הבגדים הייצוגי  שלה, חולצות, חצאיות כובעים מרהיבים כאשר כל אחד מפרטי הלבוש נושא מאחוריו אירוע ייחודי, או פגישה דרמטית. הגב' פיירברג איכר, ידועה כמנהיגה הרגישה לזולת שכל הנושא החברתי והסוציאלי קרוב לליבה, הביעה מיד את הזדהותה עם הפרויקט החשוב והבטיחה לעזור ככל שניתן להצלחתו. "אני מתכוונת לאמץ אתכם ולדאוג שלכל תושבי העיר יהיו בגדים טובים ואיכותיים ללבוש במהלך כל ימות השנה. אני גאה בתושבי העיר ובפרט באנשי "המעצמה החברתית" שדואגים גם לאוכלוסיה החלשה לעבור תקופות קשות בחייהם. אני מרגישה זכות להיות חלק מכם", סיכמה את דבריה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408