מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

למעלה מ-5,000 איש השתתפו במרוץ חופים איקאה נתניה; מדובר בכמות המשתתפים הגדולה ביותר אי פעם!

שם הכתב: אפי ישראל מרוץ חופים

אלפים השתתפו במרוץ חופים איקאה נתניה, שהתקיים ביום שישי האחרון זו השנה השישית. במרוץ, בהפקת אגף הספורט של עיריית נתניה ובחסות "איקאה", השתתפו רצים ממגוון גילאים, רצים מקצועיים לצד חובבים ובני נוער אשר רצו במקצה חצי מרתון (21.1 ק"מ), במקצה 10 ק"מ, במקצה 5 ק"מ ובמקצה עממי 2 ק"מ. מסלולי הריצה שילבו ריצה על החוף, על הטיילות ועל הכביש. את המרוץ לעשרה קילומטרים הזניק שוקי קובלנץ, מנכ"ל איקאה ישראל, בקול תרועה ועודד את הרצים.

מרגשת לא פחות הייתה מעורבותם, גם השנה, של מאות תלמידים ותלמידות מבתי הספר בעיר, שהשתתפו בקטגוריית המרוץ העממית. בסיום התחרות התקיים הפנינג גדול עם דוכני בריאות, מוזיקה ומתחמי ישיבה מפנקים – בו השתתפו גם התלמידים שרצו עם ההורים והמורים.

בתום המרוץ ציינה ראה"ע מרים פיירברג-איכר בגאווה את שמות חברי וחברות המועצה שהשתתפו במרות, בהם, מ"מ ראה"ע אלי דלל ועו"ד שירי חגואל-סיידון, המשנים לראה"ע טלי מולנר ואפרים בולמש וכן מחזיק תיק הספורט, חבר המועצה ארז אבא, שהפגין כמו שאר חבריו למועצה, רוח ספורטיבית והרבה כושר.

צילום תמונה ראשית: דימה וורף ונמרוד גליקמן

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408