מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

יום הולדת לכנסת

שם הכתב: אפי ישראל יום הולדת לכנסת באדיבות החברה למתנסים

חברי המשלחת שכללה גמלאים מבית גיל הזהב של המרכז הקהילתי רמת ידין, נתניה, מבית החברה למתנ"סים הארצית, הגיעו בשבוע שחלף אל משכן הכנסת שבירושלים. חברי המשלחת שכללה עשרות משתתפים לקחו חלק באירועים לציון יום הולדתה ה-67 של הכנסת באירוע שהתקיים בשיתוף החברה למתנ"סים הארצית.
הגמלאים ערכו סיור מודרך במשכן הכנסת ואף האזינו לקונצרט "ח"כים מנגנים מעל במת טרקלין שאגאל" ונפגשו עם מנכ"ל הכנסת מר רונן פלוט לשיח בנושא שילוב בעלי מוגבלויות בעבודה.
"הגיעו ליום הזה ילדים, נוער ומבוגרים ממרכזים קהילתיים מכל רחבי הארץ ומכל המגזרים, המפגש עם הח"כים והשרים המייצגים דעות ותפישות שונות היה מרתק. הפרצופים מהטלוויזיה הפכו לאנשים בשר ודם, עם קשיים, תחביבים והתלבטויות" אמר נדב קמיל, מנהל מינהל קהילתי נתניה, רמת ידין.
באירוע זה, המתכתב גם עם חג ט"ו בשבט, נערכו מפגשים ודיונים בין ח"כים ערבים, חרדים, חילוניים, תושבי יו"ש לבין מנהלי מתנ"סים, בני נוער ומבוגרים ממתנ"סים ביישובים ערביים, חרדיים, חילוניים, מיו"ש ועוד. באירוע ניתן גם היה לראות את חברי הכנסת מציגים בפני הנוכחים את תחביביהם בשעות הפנאי.העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408