מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חילופי משמרות בנתניה

בטקס רב-רושם, שהתקיים באנדרטה לזכרם של 783 חללי חיל הטכנולוגיה והאחזקה, מונה תא"ל אילן אליה לקצין הטכנולוגיה והאחזקה הראשי

מאת יאיר אברהם

ביום ראשון השבוע התקיים באנדרטת החיל בנתניה, לצד קיר המתכת שעליו רקועים שמות 783 חללי החיל- טכס החלפת קצין הטכנולוגיה והאחזקה הראשי – החיל המאומץ על ידי העיר נתניה.
בטכס, נפרד תא"ל מישל ינקו, מתפקידו ובמקומו קיבל את הפיקוד מראש אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה, האלוף איציק תורג׳מן – תא״ל אילן אליה, זאת לאחר שכיהן במספר תפקידים משמעותיים ורבים לאורך שנות שירותו בחיל.
תא״ל מישל ינקו, יליד העיר נתניה, העיר בה גדל והתחנך, הוא בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ובעל תואר שני בלימודי ביטחון, הוא נשוי לאלונה ואב לשלושה. הוריו, סימונה ופנל, ממשיכים להתגורר בעיר.
תא"ל ינקו סיים את תפקידו כקצין הטכנולוגיה והאחזקה הראשי ועובר לתפקידו הבא כרמ״ט אכ״א, לאחר כ-30 שנות שירות של עשייה ענפה ומשמעותית בחיל. מדובר בתפקיד מחייב מאוד אשר עוסק למעשה במשאב הכי חשוב ויקר בצה"ל: האנשים.
בטכס ציין תא"ל מישל ינקו: ״כאן, לפני שנתיים וחצי קיבלתי לידי את הפיקוד על החיל, נרגש ונחוש לעמוד במשימה ובשליחות שהוטלה עליי… בחיל שלנו יש משהו מיוחד, אחר, מובדל, משהו שזר לא יכיר. את ההרגשה הזו יוכל להבין רק מי שמצוי עימנו, בתוכנו…״
את עיריית נתניה ייצג בטכס חבר המועצה, רס"ן במיל' עקיבא יצחקי, המשמש כמשנה לראש העיר ויו"ר ארגון צוות, נתניה והשרון, אשר שלח את ברכתו לקצין היוצא והנכנס: "העיר נתניה, מוקירה ומברכת את תא״ל מישל ינקו לרגל סיום תפקידו כקטנא"ר, ומאחלת לתא״ל אילן אליה, הקטנא"ר הנכנס הצלחה בהובלת החיל אל אתגרים חדשים ומשמעותיים."

צילום יח"צ

תגובה אחת

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *