מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חוגגים שבועות בקרית השרון

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי חוגגים שבועות סדנת השף המעופף קרדיט צילום - טל צ'יקורל פטור מתשלום

מרכז הקניות "אלון קריית השרון" שבנתניה יציע לרגל חג שבועות מופעים ופעילויות ילדים מהנות, כשהכניסה וההשתתפות בפעילויות בחינם.

ביום חמישי ה-9.6.16 החל מ-14:00 ייפתח יריד איכרים מיוחד, עם מגוון רחב של דוכני  ירקות, פירות, פרחים ועציצים, פשטידות, גבינות ולחמים, פיתה דרוזית, זיתים וחמוצים, טחינה, חלווה שמן זית ועוד. היריד יתקיים בין 14:00-20:00 ובשישי בין 09:00-15:00. בנוסף, החל מ-16:30 תתקיים סדנת יצירה לשבועות בה הילדים יצרו מזכרות אישיות הקשורות לחג. חוגגים שבועות בקרית השרון סימבה איש החיות באלון קריית השרון קרדיט צילום יופי של טופי

בשעה 18:00 יעלה המופע סימבה איש החיות: מופע בידור חוויתי לילדים ולמבוגרים. סימבה איש החיות, נסע ברחבי העולם בחיפוש אחר חיות אקזוטיות ומרתקות. סימבה שולף ממקומות מסתור מגוון חיות מיוחדות אותן הוא מציג לקהל בצורה היתולית תוך שילוב של קסמים, המחשות והסברים. הילדים לומדים להכיר את החיות וזוכים לראות ואפילו להרגיש אותן מקרוב. מסתבר שלטאות ואפילו עכבישים נחשים, לא כל כך מפחידים אלא דווקא מאוד נחמדים. חוויה מובטחת של צחוק והתרגשות לילדים ולהורים. סימבה מציג בפני הילדים את החיות המיוחדות שאסף. כל חיה מביאה איתה סיפור וניחוח של מקום רחוק, אי שם בעולם הגדול.

ביום שני ה–13.6.16 בשעה 17:30: סדנת השף המעופף: סדנה מעשית לילדים עם שף מעולה שמבשל ואופה. פפה הוא שף "מעלף", אבל גם מאוד "מעופף". פפה מבשל ואופה, וכדי שלא יתבלבל וישכח שום שלב באפייה ושום רכיב ביצירה, הוא נעזר בילדים בהנאה גדולה. באמצעות טקסטים מצחיקים וסדנה מעשית מהנה, פפה השף מלמד ומעביר חווית בישול ואפייה, שתקנה לילדים צעדים ראשונים ומושגים בעולם האוכל והמטבח. הפעילות מיועדת לגילאי 5-9 (קטנטנים יותר בעזרת הורים).

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408