מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חדש במרפאות Care – יש אונות!

אין אונות

רשת המרפאות הוותיקה מציעה לאחרונה טיפולים פורצי דרך באין-אונות, באמצעות טכנולוגית גלי-קול.

 

בניגוד לדעה הרווחת, בעיות אין-אונות שונות (לרבות שפיכה מוקדמת, בעיות זקפה, אימפוטנציה, עקמת הפין ועוד) הם לא נחלתם של בני הגיל השלישי בלבד, להפך. גברים רבים בכל הגילאים חווים בעיות בתפקוד המיני, אך למרבה הצער הם נמנעים מלדון בכך ולטפל בעיה, זאת הודות למבוכה החברתית, ולסטריאוטיפים השליליים המתלווים לבעיות מסוג זה, אבל יש אור בקצה המנהרה!

טיפולים חדשים, לא פולשניים, וללא תופעות לוואי מאפשרים טיפול בבעיות אין-אונות בזמן קצר. אז תעשה לעצמך טובה גבר, צור קשר עוד היום עם מרפאת Care laser, ותחזור לתפקוד מיני מלא בזמן קצר.

 

אפשר להגיד שלום (ולא להתראות) לויאגרה.

השימוש בגלי-קול בטיפולי אין-אונות הוא לא מקרי: כ-80% ממצבי האין-אונות מקורם בהפרעות זרימת הדם אל איבר המין, ולמרבה המזל – טיפולים בגלי-קול זכו להצלחה מרשימה בשיפור זרימת הדם ללב. רבים מהסובלים בבעיות בתפקוד המיני הם אנשים החולים במחלות אשר משבשות את זרימת הדם (כגון: סוכרת, מחלות לב, לחץ דם גבוה וכדומה), ולכן במקרים רבים נמנע מהם לקחת תרופות מסוג ויאגרה. וזהו היתרון הגדול של הטיפול בגלי קול – הטיפולים אינם פולשניים, לא מלווים בכאב, ובמקרים רבים יהיה המטופל משחורר לחלוטין מהצורך ליטול תרופות.

 

איך זה עובד בעצם?

במהלך הטיפול, מוצמד לפין מכשיר המשדר גלי-קול בעוצמה נמוכה. גלי הקול יוצרים מיקרו-טראומה על ממברנות התאים, המשחררים חומרים המעודדים את הגוף לרפא את עצמו, לייצר רקמות חדשות וחזקות יותר. כלי הדם הקיימים יתרחבו, וכלי דם חדשים יתווספו, מה שיביא לזרימת דם בריאה וחזקה יותר אל איבר המין.

 

סוגי הטיפולים השונים

ישנם סוגים רבים של בעיות בתפקוד המיני, ולכל אחת פתרון יעיל משלה:

 

בעיות זקפה

גורם עיקרי: תפקוד לקוי של זרימת הדם.

סיבות: בעיות לב, השמנה, סכרת, רמת טסטוסטרון נמוכה, נטילת תרופות מסוימות, עישון וניתוחים מסוימים (נפוץ ביותר – ניתוח להסרת הערמונית).

טיפול: גלי-קול

 

פרוסטטיטיס

פרוסטטיטיס היא דלקת בבלוטת הערמונית. בלוטה הנמצאת בגופם של גברים, ותפקידה המרכזי הוא ייצור תאי זרע.

סימפטומים: כאב בזמן הטלת שתן/פליטת זרע, אי נוחות באזור הפין/שק האשכים.

דלקת זו עשויה להתפרץ בכל גיל (בניגוד לסרטן הערמונית), והסימפטומים עשויים להופיע למשך חודשים, בעוצמות שונות, או להופיע בבת אחת בעוצמה גבוהה.

הטיפול: הוכח מדעית שטיפול בגלי-קול עוזר משמעותית לדלקת בבלוטת הערמונית.

 

עקמת

כשמה כן היא – עקמת הפין היא מצב שבו לפין יש נטייה לא טבעית לכיוון כלשהי. גם במקרה זה, הוכח שהטיפול בגלי קול נמצא יעיל ביותר לטיפול בבעיה זו.

 

 

לפרטים נוספים/ ייעוץ, התקשרו ל- Care laser נתניה, טל' 09-8622022

דוד רמז 13, קומה 8, קומת קרקע.

 

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים