מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חברת לינק הישראלית עברה מהרצליה לנתניה

שם הכתב: ברק גולן 26

חברת "לינק" הישראלית, העוסקת באנרגיה סביבתית, העתיקה את מיקומה מהרצליה לנתניה; מגייסת עובדים מאזור נתניה. 

חברת "לינק", העוסקת בהנגשה של טכנולוגיות וחדשנות ישראלית בתחומי החקלאות, אנרגיה מים, ושווקים מתפתחים ברחבי העולם, הודיעה על הרחבת פעילותה בנתניה.לרגל התרחבותה, החברה שכרה 1,000 מ"ר ברחוב אריה רגב ובימים אלה החלה החברה בשלבי גיוס עובדים בתחומי המקצועות: אנליסטיים, כתיבת תוכן, ניהול פרויקטים ועוד.

חברת "לינק", הוקמה בשנת 2014 על ידי אמילי וינקלר, בעלים ומנכ"לית החברה. לפני מספר חודשים העתיקה החברה את מיקומה מהרצלייה לנתניה, ופעלה מתוך מתחם חללי עבודה ב- vibe – work spice.

בין לקוחותיה של החברה נמנות ארצות מאפריקה לרבות מגאנה, ובימים אלה מארחת החברה ביקור של משלחת חברי פרלמנט בכירים מדרום אפריקה .

מנכ"לית החברה, אמילי וינקלר, ציינה לעיתון השבוע בנתניה, כי "חברת "לינק" קיימת מזה 4 שנים, והוקמה מטעמים של ערכים ציוניים, המביאים עימם טכנולוגיה ישראלית ושיווקה לארצות בחו"ל, לרבות בדרום אפריקה. חזונה של החברה הינו לשתף את העולם בטכנולוגיה שישראל יוצרת. חברת "לינק" רואה עצמה שגרירה של ישראל". מנכ"לית החברה ציינה, כי פתיחת תחנת הרכבת ספיר, מיקומה, ונגישותה לעובדי פארק התעסוקה בנתניה, היוותה גורם מכריע בהחלטת החברה להשתקע ולהרחיב את פעילותה בנתניה".

 

צילום: חברת לינק. צילום יח"צ

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408