מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

התקלקל האוטו במהלך החג? מדריך ליציאה מהברוך

שם הכתב: מקאן אריקסון - מדור פרסומי 413899120

גיליתם פנצ'ר בצמיג רגע לפני שיצאתם מהבית? חושבים לנסוע עם הילדים לטיול אבל האוטו במוסך? מלבד עוגמת הנפש, תצטרכו להתמודד עם עוד הרבה הוצאות בלתי צפויות. כך תעשו זאת בצורה נכונה

חול המועד פסח מביא איתו שורה ארוכה של אתגרים, אבל אין ספק שתקלה ברכב היא אחד האירועים המצערים ביותר שניתן להעלות על הדעת. לא משנה אם תכננתם להגיע לערב החג השני עם הרכב הפרטי, חשבתם על טיול בצפון עם הילדים או מצאתם אטרקציה לבילוי רומנטי עם בני זוג – סביר להניח שהרכב הפרטי הוא אמצעי התחבורה העיקרי והיחיד שעומד לרשותכם.

השימוש ברכב פרטי חוצה קבוצות גיל, מגזרים ואוכלוסיות. גם שומרי מסורת משתמשים ברכב הפרטי כדי לטייל ברחבי הארץ, והוא חיוני בעיקר עבור הורים שמחפשים פעילויות. הבעיה מתחילה במקרים שבהם הרכב כבר לא זמין ואז נדרשות אלטרנטיבות.

עזרה מחברים ושימוש בתחבורה ציבורית

אז מה עושים אם מגלים פנצ'ר בצמיג רגע לפני שיוצאים מהבית ומה הפתרון לאוטו שנתקע במוסך כי אף אחד לא באמת עובד בחול המועד? קודם כל, נסו להירגע ולהתמודד עם עוגמת הנפש. חפשו אחר אלטרנטיבות ואל תתביישו לבקש עזרה מחברים ובני משפחה.

זכרו שאתם לא היחידים שנמצאים בחופש חלקי או מלא, כי יש עוד הרבה אנשים שהולכים לחצי יום עבודה בלבד. בדקו מי מהם יכול להעמיד לרשותכם את הרכב שלו, או לחילופין להציע עזרה בהסעות של הילדים. חוץ מזה, שמרו על ראש פתוח ובדקו אופציות לתחבורה ציבורית. אולי תופתעו ותמצאו מסלולי רכב ואוטובוס שעוברים בדיוק במסלול שתכננתם לטייל בו.

מימון העניין הכספי והמנהלי

במקביל לעוגמת הנפש, תצטרכו לקחת בחשבון הוצאות על תיקון הרכב ועל טיפול בכל העניין הכספי והמנהלי. אם נתקעתם עם הרכב בצד הכביש תצטרכו לגרור אותו, אבל לא תמיד חברת הביטוח תסכים לשאת בהוצאות. גם הטיפול במוסך צפוי להיות יקר מהרגיל, אם בכלל תמצאו מקום פתוח, ואולי תרצו לשכור רכב חלופי בגלל שמרכזי השירות לא עובדים.

הלוואה מיידית יכולה לסייע לכם לממן את כל הנושאים שקשורים לטיפול ברכב תקול במהלך החג. היום כבר ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית מיידית בלי לערב גורמים נוספים, בלי להעמיד ערבים ובטחונות ובלי להמתין יותר מכמה שעות. ההלוואה לא מגבילה את חשבון הבנק והתנאים שלה משתלמים יותר מאשר העמלות על משיכת-יתר (אוברדראפט).

בשורה התחתונה, כל אתגר מביא איתו גם הזדמנות לפתרון ודווקא בחול המועד פסח אולי יהיה לכם קל יותר להתמודד עם תקלות ברכב. נצלו את ימי החופש כדי למצוא מוסך אמין ובצעו בדיקות מקיפות כדי למנוע מהבעיות לחזור בעתיד. על אף עוגמת הנפש וההוצאות הכספיות, נסו לשמור על אופטימיות ולחפש את האור בקצה המנהרה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *