מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הקיץ בפתח ואיתו קולקציות בגדי הים, הרמת הכוסית בסניף הליכוד וגם – חגיגות המימונה "לא למרוקאים בלבד"

שם הכתב: הילה מלקי-מסלטי

מתחילים להריח את הקיץ ולכן הדוגמנית בר זומר, נבחרה כפרזנטורית חברת בגדי הים expose. זומר אושיית אינסטגרם, החליפה בגאווה את הדוגמנית שיר אלמליח, ששימשה כפרזנטורית המותג בחמש העונות האחרונות. בקיץ הקרוב תוכלו ליהנות מבר כשתככב בתוכנית הריאלטי 'הישרדות' שתעלה לאוויר לקראת חודש יולי. רק שתדעו הצעירה והבלונדינית בעלת הגזרה המרשימה, סומנה לא פעם כדבר החם הבא בעולם האופנה הישראלי וכיכבה בקמפיינים נחשבים לצד דוגמנים מהשורה הראשונה כגון אסתי גינזבורג, שלומית מלכה, עומר דרור, נטע אלחמיסטר ועוד. שופופו תמונה והפנימו.

בר זומר פרזנטורית חברת אקספוז ומתמודדת התוכנית הישרדות צילום אלכס ליפקין...

בזמן שכולנו ישבנו מסובים בארץ הקודש, בנות גרצובסקי ארזו את עצמן לליל סדר עם המשפחה בגרמניה בקונספט של הגדות בעברית, אנגלית וגרמנית, טיולים לעיירות ציוריות ,ירוק אין סופי ואיך לא  שופינג בשם עונת המעבר והתחדשות, לפי התמונות שעלו לפיד שלהן אין ספק שפסח 2017 היה עבורן יותר ממושלם. את האמת כשמדובר באמא טל ובנותיה באופן טבעי הפאן אצלן זה חלק מהשגרה. לחיי החוויות.

פסח בשלל שפות... הגרצובסקיות חוגגת את החג בגרמניה בחיק המשפחה

פסח בשלל שפות

עובדי סניף דואר סמילנסקי העניקו מארזי חג של דואר ישראל לילדים המאושפזים בבית החולים לניאדו , לילדים בבית יתומים, למשפחות נזקקות ולילדים בעלי צרכים מיוחדים. עמוס בן חיים, מנהל מרחב תל-אביב והמרכז בדואר ישראל הוסיף ואמר לנו: "דואר ישראל הוא חלק מהקהילה הענפה בנתניה   ובחג הפסח אנו מחזירים אור לקהילה". מחווה מחמם את הלב. צילום יח"צ

באהבה גדולה... עובדי סניף גואר סמילנסקי למען הקהילה

הרמת כוסית לכבוד החג התקיים בסניף הליכוד בנתניה לשם הגיעו שרים וחברי כנסת, ראשי מועצות ועיריות וביניהם: ישראל כץ- שר התחבורה והמודיעין, יריב לוין, שר התיירות, השר במשרד ראש הממשלה איוב קרא, יו"ר ההסתדרות משה סמייה, יו"ר הליכוד בנתניה וחבר המועצה פרידריך חיים ועוד במהלך הכנס ברכו אורחי הכבוד את הנוכחים. השר ישראל כץ נתן סקירה קצרה על פעילותו במשרדו, תוך התייחסות למינוף העבודות המקלות על התחבורה בארץ. המקום היה צר מלהכיל את האורחים הבאים, הרגשה של חג הורגשה באויר והסניף המה מקולות וצלילים של שיח ושירה. לחיי העם הזה.

השרים באים... משלחת שרי הממשלה בהרמת כוסית חגיגית בסניף ליכוד נתניה

היא עמלה על חגיגת המימונה המסורתית הזו כמעט חודש כאשר כל ריבה וכל עוגיית קוקוס הוכנה בקפידה רבה ועם מלא אנרגיות טובות כי ככה זה בבית משפחת סגל, המימונה הכי מודברת בנתניה שייכת ללא ספק למסיבה הגדולה אליה נוהרים מרבית מאושיות העיר ותושביה של סמדר סגל, הבית פתוח לרווחה, כפתנים בשלל צבעים מחכים לבאים והמוזיקה בתוספת האוירה גורמות לבאים פשוט להיכנס בצעדי ריקוד ולהשתלב כאילו כל יום הוא נפגש עם המשפחה הנפלאה הזו. שלא נדבר על המופלטות הנדירות והמתוקות שהכי שווה לפתוח איתן את אכילת החמץ בכייף גדול. ללא ספק, העבודה הרבה של סמדר משתלמת לאור הוויב המדהים, שאופף את הבית כמידי שנה. תרבחו ותסעדו זה פה.

תרבחו ותסעדו... משפחת בדש חוגגת מימונה מלאת גלורי

תרבחו ותסעדו

"תרבחו ותסעדו" מלא גלורי ושמחה נערך גם בחבילתם של מעצב השיער ויקי ורעייתו ענבר בדש שפתחו את ביתם לאירועי המימונה ואירחו כיד המלך צעירים וצעירות, יפים ויפות שבאו לעשות שמייח.

נצפה שפע של מופלטות, ספינג'ים, עוגיות מרוקאיות ובעיקר המון שמחה וריקודים עד השעות הקטנות של הלילה. אם כבר חוגגים אז עד הסוף.

לא למרוקאיים בלבד... משפחת סרוסי חוגגת מימונה מסורתית ושמחה

תרבחו ותסעדו 1

מי אמר שצריך להיות מרוקאים בכדי לחגוג מימונה?! מימונה כל אחד יכול לעשות העיקר שהלב רחב והבית פתוח לרווחה, כי זה סוד השמחה. אז גם בביתם של אילן וליזה סרוסי הרימו מימונה שמחה, צוהלת ומתוקה להפליא, אמנם מרוקאים פחות היו אבל ריקודים, צהלולים ושלל מפלטות היו גם היו. לחייכם משפחה יקרה.

לא למרוקאיים בלבד

סיבוב מתוק 1

וכשאתה חבר מועצה תפקידך הוא לתת בסיבוב מימונות כמיטב המסורת ודרישת התפקיד מציצים תפס את עופר אורנשטיין מתמנגל בכמה מוקדים ומקווים שזה לא עלה לו ביתר קילוגרמים מהמפלטות ומה שביניהם: זה החל בבית משפחת אמסילי יחד עם דניאל מהרט,ויקטור דורון ואבריאל בן דור. המשיך בבית משפחת תמיר יחד עם מהרט ומשה סמיה יו"ר הסתדרות נתניה משם למימונה הכי מדוברת בבית משפחת סגל שם פגש את עו"ד יוסי מכלוף וחבר המועצה רפי ימין ואם תשאלו אותנו הלילה עוד צעיר… בואו נודה מימונה זה הפינאלה המושלמת של חג כה מושלם.

סיבוב מתוק... עופר אורנשטיין בסבב מימונה מלא דבש

סיבוב מתוק

ובנימה אופטימית זו…

 

אבי, תלמיד בית ספר יסודי, חוזר הביתה מאד גאה מעצמו. הוא מספר לאימא שלו את מה שקרה בכיתה:

היום הצלחתי למנוע אסון. אימא שלו שואלת אותו, מופתעת לטובה: מה קרה? התלמיד עונה: אמיר שם סיכה על הכיסא של המורה חשבון. וכשהוא רצה לשבת, אני משכתי מהר את הכיסא!

 

יאללה חזרה לשגרה… גוד שבעס

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *