מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

המועצה לישראל יפה קבעה: נתניה העיר היפה בישראל

שם הכתב: יאיר אברהם 1

עיריית נתניה זכתה בפרס " דגל היופי" בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה" אשר בחנה את העיר בפרמטרים כמו ניקיון וטיפוח, איכות סביבה, חדשנות, התנדבות והתייעלות אנרגטית –נתניה קיבלה את הציון הגבוה ביותר. 

ראש מנהל התפעול ליזי אורון ומנהלת אגף איכות הסביבה עירית אנגלקו, צילום-אגף דוברות והדברה עיריית נתניה

(בתמונה: ראש מנהל התפעול ליזי אורון ומנהלת אגף איכות הסביבה עירית אנגלקו, צילום-אגף דוברות והדברה עיריית נתניה)

נתניה – זוכת "דגל היופי לשנת 2018" מטעם "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה" בתחרות שמקיימת המועצה לישראל יפה. בטקס מכובד שהתקיים במועצה לישראל יפה בת"א קיבלו ראש מינהל התפעול בעירייה, ליזי אורון ומנהלת אגף איכות הסביבה עירית אנגלקו את תעודות ההוקרה.

פרס "דגל היופי" הינו התואר הגבוה ביותר במסגרת התחרות, כאשר בשלב הגמר בתחרות התמודדו בקטגוריית הערים הגדולות חולון, חיפה ונתניה, וכאמור נתניה זכתה.

26 נובמבר 2017 4-2

במסגרת התחרות נבחנה העיר והעירייה בפרמטרים רבים ביניהם פיתוח, ניקיון וטיפוח, שטחים ירוקים, איכות סביבה וחינוך סביבתי, מעורבות קהילתית, חדשנות, התנדבות והתייעלות אנרגטית. בכל הפרמטרים שנבחנו זכתה העירייה בניקוד הגבוה ביותר. צוותי שופטים, שביקרו בעיר פעמיים התרשמו והתפעלו וקבעו שנתניה היא העיר היפה בישראל.

מבט על טיילות לילה (2) כיכר לילה

אחת משופטות התחרות ציינה בסיום הסיור: "נתניה היא עיר עם חזון, עיר יפה ונקיה, ניכר שיש השקעה רבה, שהעיר מושקעת ומטופחת לאורך שנים, אני מברכת את כל העוסקים במלאכה על עבודתם".
במסגרת תחרות "קריה יפה" נערכה השנה תחרות נוספת בנושא "התייעלות אנרגטית" בהשתתפות משרד האנרגיה אשר שמה דגש על פעולות לצמצום צריכת האנרגיה ושמירה על הסביבה. גם בתחרות זו  זכתה עיריית נתניה לניקוד המירבי וזכתה על כך בתעודה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408