מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הכי טובות שיש

מטפלות סיעודיות תושבות נתניה והרצליה קיבלו החודש מענק הוקרה כספי מיוחד מעמותת מטב

מאת יאיר אברהם

עמותת מטב, העוסקת בפיתוח ומתן שירותים לאזרחים ותיקים, העניקה החודש מענק הוקרה ייחודי למטפלות סיעודיות תושבות הרצליה ונתניה – זאת במסגרת מענק שחולק לכ-10,000 מטפלות סיעודיות שעבדו בעמותה בשנת 2018. ליאור שטרסברג, מנכ"ל עמותת מטב, מסר לעיתון השבוע בנתניה כי מדובר במענק הוקרה שניתן בהתאם להחלטת הוועד המנהל והנהלת העמותה, במטרה להוקיר ולהכיר בעבודה המקצועית והמסורה של המטפלות.

למטב 50 סניפים ונקודות שרות ברחבי הארץ, בין היתר באזור השרון, והיא מעניקה שירותי סיעוד ליותר מ-30,000 לקוחות. המענק הינו חלק מתוכנית הטבות ייחודית שפותחה במטב עבור מטפלות סיעודיות, במטרה להיות מקום העבודה הטוב ביותר עבורן. 

"בכל יום מגיעות  מטפלות של מטב לבתיהם של אזרחים ותיקים על מנת לסייע להם, ומביאות איתן אור, שמחה, חברות, עזרה והקלה על הבדידות" אומרת דלית רוטמן בביוף  מנהלת מרחב שרון בעמותת מטב. "הן עושות עבודה חשובה שמשפיעה באופן ישיר על איכות החיים של המבוגר בו הם מטפלות, וכך גם על איכות החיים של המשפחה הקרובה. מגיעה להן הערכה, הכרה ותודה, וזאת בדיוק הסיבה שבשלה החליטו במטב  להעניק למטפלות שעובדות במטב  מענק כספי… חשוב לי להדגיש כי מענק זה הינו ייחודי בענף הסיעוד".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן