מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הומור נשי

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי הומור נשי

לרגל שבוע האישה הבינלאומי התקיים במוצאי שבת במסגרת פעילות העמותה לחינוך בלתי פורמלי במרכז קהילה, ספורט ופנאי "שיכון המזרחי" שבצפון העיר מופע  מלא הומור נשי מיוחד במינו.

"מעבדות לחרות הנפש" הוא מופע המתנהל בדיאלוג מלא כיף וצחוק עם הקהל ומציג את ההתמודדויות שנשים בכלל ואימהות בפרט מתמודדות איתם בשגרת היומיום מנקודת מבט מצחיקה וחיובית.

'מהבמה לבימת החיים' – מי שמובילה את ההרצאה מעוררת ההשראה היא השחקנית אור ניסני  אשר משתמשת מניסיונה ומהתמודדויות שחוותה על הבמה וממחישה בצורה הומוריסטית איך להסתכל על המציאות בצורה חיובית ומעניקה לקהל טיפים ודרכים לשינוי דפוסי חשיבה איך להתמודד עם היומיום ואיך להעצים את הנשיות תוך שהיא משתפת את הקהל לכל אורך המופע.

לכל אורך המופע נשמעו קולות צחוק מחלונות המרכז והנשים אשר הגיעו אל הערב יצאו ממנו עם חיוך רחב על הפנים ומלאות שמחה והשראה.

"לאור ההצלחה המסחררת עלתה בקשה  מיד אחרי המופע מהנשים שהשתתפו  להפוך את ההרצאה של אור לסדנאות של כמה מפגשים" סיפרה ברכה נאור מנהלת מרכזי קהילה ספורט ופנאי בצפון העיר  'כוכב הצפון' ושיכון מזרחי" שיזמה את האירוע.

עוד אמרה ברכה נאור: אנחנו  שמחים על ההצלחה לתת לקהל מענה תרבותי וחברתי איכותי אשר מחזיר אותו אל הפעילויות שאנו יוזמים בכל פעם מחדש".

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408