מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הגיע הזמן לעבור דירה? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות זאת בקלות

שם הכותב: מדור פרסומי (0320415553) הגיע הזמן לעבור דירה

אם כבר סיימתם לארוז ועכשיו אתם רק מחכים שהמובילים ידפקו בדלת, כדאי שתנצלו את הזמן כדי להיפטר מציוד מיותר ואל תשכחו לתאם שירותים מול אנשי מקצוע. קבלו את המדריך המלא

מעבר דירה הוא תהליך ארוך שכרוך מטבע הדברים בהמון הוצאות, מאמץ פיזי וסידורים בירוקרטיים. בדיוק מהסיבות האלה כדאי להשקיע בבחירה נכונה של חברת הובלות ולארוז היטב את הציוד האישי. לא צריך לחכות עד שבוחרים חברת הובלות בשביל להתחיל לארוז, אבל בהחלט ניתן לברר מול נציגיה על אספקת קרטונים, ארגזים וסרטי הדבקה.

כדאי לארוז את הארגזים והקרטונים לפי סדר וחשיבות הפריקה שלהם בבית החדש. הטיפ בהקשר הזה הוא להקצות עוד כמה דקות לסימון של הקרטונים ואפשר לעשות זאת באמצעות צבעים וטושים. סמנו בנפרד ארגזים עם ציוד שביר והקפידו לא להעמיס עליהם. עדכנו את נציגי חברת ההובלות לגבי ארגזים רגישים, הניחו אותם בצד והסבירו למובילים איפה להניח כל ארגז אחרי שהמעבר יסתיים.

מה עושים עד שהמובילים מגיעים?

אם סיימתם לארוז ועכשיו אתם רק מחכים לתאריך ההובלה, כדאי לנצל את הזמן בשביל לדאוג למשימות מסביב. ראשית, רצוי להיפטר מכמה שיותר ציוד מיותר. רוב האנשים שעוברים דירה עושים זאת כבר בשלב של האריזה, אך סביר להניח שתגלו גם אחרי שהקרטון האחרון כבר ייסגר שיש לא מעט ציוד שנשאר מאחור. זה הרגע להעביר אותו למחזור או לתרומה ולפתוח דף חדש.

שנית, מומלץ ליצור קשר עם אנשי מקצוע ולתאם את השירותים הרלוונטיים. השירותים החשובים קשורים כמובן לענף התקשורת ובהם התקנת תשתית אינטרנט, טלוויזיה ובמידת הצורך גם קו טלפון. אל תחכו לרגע האחרון כדי לתאם את השירותים האלה כי רוב הסיכויים שתרצו לנוח אחרי היום הארוך של ההובלה, המעבר ופריקת החפצים האישיים.

למזלכם, שירות YES למעבר דירה למשל, מאפשר לכם לעשות זאת באופן יעיל ומאובטח. כל מה שצריך לעשות הוא להזדהות באתר האינטרנט של YES באמצעות SMS או שם משתמש וסיסמא, להזין את פרטי הכתובת החדשה ולבחור את מועד הגעת הטכנאי.

כבר עדכנתם את רשויות המדינה?

יש עוד כמה דברים קטנים שאפשר לעשות בשביל לקצר את תקופת ההתאקלמות לדירה החדשה. מומלץ להעביר כתובות של הדואר מול הרשויות, לעדכן את כל החברות שעדיין שולחות לכם דפי חשבון לתיבה ולברר מול העירייה על הארנונה. בנוסף, בעת מעבר לדירה שכורה תרצו לוודא שאין חוב בחשבון המים או החשמל. עשו זאת לפני תאריך ההובלה והמעבר הרשמי כדי שלאחר מכן לא תיווצר עוגמת נפש מול בעל הדירה.

מעין הסערה אולי נראה לכם שהמעבר לא יסתיים לעולם, אבל זה חולף מהר ואין סיבה להילחץ. שמרו על אופטימיות ואל תתביישו לבקש עזרה.

 

(קרדיט תמונה: https://pixabay.com/en/package-packaging-box-shipment-1081709/)

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים