מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הביצה המקומית רותחת, הסלפי ששבר אותנו וגם – אלפי צעירים חגגו במסיבת רחוב בטיילת לגון

שם הכתב: ברק גולן

העולם שייך תמיד לאוהבים הצעירים, כבר אמר צביקה פיק וצדק. טיילת לגון, אלפי צעירים במסיבת רחוב חוגגים קיץ בנתניה, יוזמת אגף נוער וצעירים בעיריית נתניה. – צילום- נמרוד גליקמן.

AK7X8598 AK7X8610 983A4463 983A4516 983A4530 983A4581 AK7X8533

מקס הום נתניה.. כל הזמן לפנק לפנק…  סוכנת מקס הום התאחדה השבוע לקבלת השתלמות מקצועית מהמאסטר דובדבני. אין ספק שמקס הום תיווך כולל ח'ברה של מקצועניים … שכל הזמן מחפשים איפה ללמוד ולהתמקצע הבונוס

4

ואם במקס הום עסקינן … אז גביראל פיטוסי נצפה משוטט ב"כיכר המדינה"  ואף תפס תמונה עם ניקול ראידמן המעושרת… לניקול חנות " מאדאם פומפידו" בכיכר המדינה . באזור נתפס גביראל , סוכן הנדל"ן לבית מקס הום … רמה גבוהה…

5

איזה חתונה …..נתניה עמדה על הרגליים לחתונה של אריאל נגר ונופר קוניאק.. אריאל ,איש חיי הלילה יחד עם נופר המהממת משכו מאות של מוזמנים ובהחלט הגיעו כל המי ומי … יחצנים, ברמנים ומיטב הדייג'יים.. החתונה נערכה באלכסנדר ונמשכה עד השעות הקטנות של הלילה .. או שמא של הבוקר … המון מזל טוב …

6.1

רימקס חוגגים סיום מוצלח של רבעון שני לשנת 2019  ביום רביעי האחרון בחגיגות מול השקיעה במלון לאונרדו ארט בתל אביב, במהלכו הוענקו תעודות הוקרה למשרדים והסוכנים המובילים בארץ. סוכני המשרדים בנתניה שנכנסו למועדון הזהב: אודי דיגמי, דבורה בן שושן מרימקס כחול לבן נתניה ואבי הולצמן, אבי מלקם לווי, איתן גולדשטיין, אליק אלטרוביץ, מוטי אילוז, רוי אוחנה, ותיקי רוזן מרי/מקס מקסימום נתניה. לצידם זכו אלי כליף מרי/מקס כחול לבן ויצחק פקדו מרי/מקס מקסימום בכניסה למועדון ה-New Stars של הרשת. ברכות לזוכים ….

7.1 7.2 7.3 7.6

7.5

7.4

רצינו לצלם את יוסי זבולונוב אבל ביבי ושרה החליטו להכנס לתמונה גם. יוסי נתנייתי מלידה ובנשמה, הוא גם מנהל המשק המוצלח של מלון כפר המכביה. השבוע לרגל חגיגות מיוחדות לשיא כהונה חדש לביבי כראש ממשלה ,(שעקף כבר את בן גוריון…) נערך קוקטייל חגיגי במכביה. יוסי שדאג שהכול יהיה מתוקתק ומסודר. וכמו ששמענו על יוסי – אין ספק שהכל היה מדוגם … שיחקת אותה !

8.1 8.2

גניבה כפולה – השבוע באבן יהודה בשעה 5:20 לפנות בוקר פרץ גנב שהחליט לגנוב גם את הרכב וגם את… לא תאמינו , הכלב של המשפחה אליה פרץ. את הכלב הוא הכניס לשברולט של בעלי הבית וברח … יחידות האכיפה של חב' איתוראן ששמעו כבר על הרבה פריצות , לא שמעו עוד גניבה של כלב ונרתמו למשימה, תוך 12 דקות מרגע הגניבה הצליחה יחידת האכיפה של איתוראן לעצור את הרכב הגנוב. לרכב ולכלב שלום .

צילום: יחידות האכיפה של חב' איתוראן

9 9.1

שמואל דנה דוור בנתניה מחלק חוויות מיום עבודתו בתנאי שרב כבדים. חום יולי אוגוסט בפתח וכשכולנו במזגן, יש שנמצאים בחוץ בשמש הקופחת ביניהם גם שמואל דנה הדוור. שמואל היקר דואג שתושבי נתניה יקבלו את הדואר שלהם , גם בטמפרטורה שאפילו היונה לוקחת הפסקה .  מדי יום הוא אחראי על חלוקת דואר וחבילות באזור עיר הימים בנתניה וצועד ברגל כ-15 קילומטר .. שמואל י'אלוף (:

צילום-יח"צ חברת דואר ישראל

10

ברמי לוי כל יום חמישי , מחכים לקבל את עיתון השבוע בנתניה .. אז השבוע הכנו לכם הפתעה וצילמנו אותכם..  משה גולן, חיים גאוזי ומידן פטנר עם "השבוע בנתניה " ביד.

11

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *