מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בשורה לתושבים: חברת SCR הודיעה על הקמת מרכז מחקר ופיתוח בעיר נתניה

חברת SCR הודיעה על הרחבת מרכז המחקר והפיתוח בנתניה וגיוס עובדים; הודעה על כך נמסרה במהלך פגישה בין בין סגן נשיא חברת MERCK  העולמית וראה"ע פיירברג-איכר

מאת: ברק גולן

חברת SCR הכריזה באופן רשמי על הרחבת מרכז המחקר והפיתוח בנתניה, זאת לצד גיוס עובדים – ההודעה הרשמית לתקשורת פורסמה מיד בתום פגישה עבודה בה אירחה ראה"ע נתניה, מרים פיירברג-איכר, את בכירי חברת Merck העולמית ובראשם ריצ'רד דה לוקה, המשמש כסגן נשיא החברה הרב לאומית וכנשיא חברת Health Merck Animal.

נשיא החברה, המתמחה במחקר, פיתוח וייצור טכנולוגיות, תרופות ותרכיבים לבעלי חיים, הגיע לביקור בעיר נתניה ביוזמת מנהלת האגף לפיתוח עסקי בעיריית נתניה, עו"ד אירנה ליבשיץ. במהלך הביקור, שקדמו לו בדיקות כדאיות שונות, הודיע דה לוקה על הרחבת מרכז המחקר והפיתוח הממוקם בנתניה.

חברת SCR הפועלת בנתניה הצטרפה לאחרונה לקבוצת חברות MERCK הרב לאומיות – זאת במסגרת רכישת קבוצת חברות ישראליות שביצעה MERCK בהיקף כולל של כ-3.7 מיליארד דולר.

בעקבות המיזוג, הפך מרכז הפיתוח של SCR הנתנייתי, הפועל כיום תחת שם Antelliq Innovation Center, למרכז הפיתוח העולמי המרכזי של הקבוצה. כעת, בכוונת החברה להרחיב את מרכז המחקר והפיתוח בנתניה, ובכלל זה להרחיב את שטח המשרדים ולגייס עשרות אנשי פיתוח בתחומי התוכנה, החומרה וכן הבינה המלאכותית.

מהלך ההרחבה מיועד לצורך הגדלת פעילות מרכז הפיתוח, אשר תאפשר שיווק המוצרים שיפותחו בנתניה ביותר מ-140 מדינות, כפתרונות עצמאיים או בשילוב עם פתרונות של MERCK בתחום בריאות בעלי החיים.

דה לוקה מסר לתקשורת, כי "אנו שמחים להרחיב פעילות החברה בנתניה, ולהפצת הבשורה והחדשנות בכל העולם".

פיירברג-איכר מסרה לעיתון השבוע בנתניה עם סיום הביקור וההודעה הרשמית, כי "אני רואה חשיבות רבה במתן תמיכה מלאה לעסקים הפועלים בנתניה. אני מאמינה, כי תעשייה חזקה ומשגשגת מהווה מפתח לחוסנה של נתניה בכלל ולרווחת תושבי העיר בפרט".

באשר לחיזוק מעמדה של נתניה במפה העסקית בישראל, ציינה מנהלת אגף פיתוח עסקי בעיריית נתניה, עו"ד אירנה ליבשיץ, כי "נתניה נמצאת היום במרכז המפה העסקית בישראל, הן בזכות פיתוח חסר תקדים בשטחי התעשייה, הן בזכות עמדתנו הפרו-אקטיבית בפיתוח האקלים העסקי המועדף אשר נועד לפתח ולקדם את העסקים המקומיים, שיתופי פעולה אסטרטגיים ומיזמים חדשים ופורצי דרך, וגם כתוצאה טבעית, בעידוד ייצור מקומות תעסוקה חדשים לתושבי נתניה, מיתוגה של נתניה כ"שחקנית מנצחת" בזירה העסקית". 

צילום עיריית נתניה

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *