מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ברוח ל"ג בעומר

שם הכתב: ברק גולן al3

ברוח הזמן, בהשפעת פסטיבל העיצוב במילאנו ובטיימינג מדויק לקראת ל"ג בעומר, חושפת חברת אלוני סדרות אריחים בגווני אש – כחלק ממגמה עולמית לחיבורים נועזים. 

הכנסת הצבעוניות לבית, באמצעות שימוש באריחים צבעוניים, היא טרנד מוביל בעולם העיצוב ביטוי לכך ניתן היה לראות גם בפסטיבל העיצוב הבינלאומי המתקיים אחת לשנה במילאנו. תוספת צבע כקיר כוח בחלל ובמינון הנכון, יכולה לחולל פלאים, להאיר פינות ולהוסיף עניין וקבעת המעצבת ענת אגסי, מנהלת תחום אדריכלים בחברת אלוני שמשרדיה הראשיים ממוקמים בנתניה.
ברוח ל"ג בעומר, כאמור, חברת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק של מותגים מובילים בתחום הריצוף, חיפוי וכלים סניטריים, השיקה, סדרות אריחים ייחודיות בצבעי האש אדום, צהוב , כתום ועוד ובדוגמת צדף או מלבן, המוסיפים עניין בחלל וניתן לשלב ביניהם.
לדברי המעצבת ענת אגסי: "עולם העיצוב הולך למגמה של חיבורים נועזים בין צבעים. יותר ויותר אנשים המבקשים לחדש את בתיהם או לעצב חללים, לא מפחדים מתוספת של צבעים נועזים לחלל הבית או המשרד. שימוש זה נפוץ יותר באריחים קטנים.

al2

כיצד ניתן ליצור שינוי משמעותי ובולט?
"באמצעות חיבור בפריסות שונות, ניתן ליצור דוגמאות שונות על הקיר וליצור משחקי צבע המוסיפים עניין ועומק לחלל. שימוש בצבעים נועזים כמו צבעי אש, אופייני היום לא רק כחיפוי בחדרי ילדים, אלא גם בריצוף, בחדרי רחצה, בחללים מסחריים ועוד. מדובר בשינוי תפיסתי. אם עד לא מזמן הצבע הכחול שלט בשוק הישראלי בכל הקשור לחיפוי בחדרי רחצה, היום המגמה משתנה. הקהל מבקש להיות נועז, מאתגר ומעניין יותר"

al1

צילום יח"צ חו"ל

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408