מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ביטוח נסיעות לחו"ל – להיות מבוטח בכל מקום בעולם

כשאנחנו נוסעים לחו"ל, לא משנה אם מדובר בנסיעת עבודה, נופש, ירח דבש או כל נסיעה אחרת, אנחנו מניחים, לא פעם, ששום דבר רע לא יכול לקרות לנו. הרי נסיעה לחו"ל נתפסת בעינינו כדבר אולטימטיבי, מה כבר יכול להיות רע? מה כבר יכול להיהרס? הרבה פעמים בלהט המחשבה הזאת ובלהט ההתרגשות מהנסיעה, אנחנו שוכחים שאין הבדל מהותי בין כאן לשם, אומנם אנחנו נמצאים במדינה אחרת, אך אותן סכנות שאורבות לנו כאן, אורבות לנו גם שם.
כאן טמון ההבדל הגדול, כשאנחנו נמצאים בארץ, גם אם אנחנו נמצאים באזור סכנה או לחילופין, אם אנחנו עושים פעילות ספורטיבית מאתגרת או כל דבר אחר שיכול לסכן אותנו, אם חס וחלילה קורה לנו משהו, אז אנחנו יכולים לפנות לקופת חולים, אנחנו יכולים להזעיק אמבולנס, יש מי שיטפל בנו ובמקרים רבים, ללא עלויות כספיות או בעלויות שאנחנו יכולים לקבל החזר מחברת הביטוח שלנו.
כשאנחנו בחו"ל, זה לא בדיוק עובד ככה. אומנם אם יקרה לנו משהו, אז נוכל להשתמש בשירותי הבריאות המקומיים, נוכל להזעיק אמבולנס ונוכל לקבל את כל הטיפול הנדרש, אך העלויות יהיו גבוהות הרבה יותר, מאחר ואנחנו לא אזרחים של אותה מדינה, עלינו לשלם על כל הטיפולים. יתרה מזו, אם מדובר במדינות שמערכת הבריאות שלהן לא מפותחות, הרי שנרצה בוודאי לטוס ארצה לקבל טיפול, ואז העלויות יטפסו גבוה יותר. זו הסיבה שאנחנו צריכים להחזיק ביטוח נסיעות לחו"ל.
לא משנה אם מדובר בנסיעה של יומיים או שנה, אנחנו צריכים לבטח את עצמנו באמצעות ביטוח נסיעות לחו"ל, דרך חברת ביטוח, ביטוח שלם, כך שנוכל לקבל גם החזר כספי על מגוון רחב של טיפולים וגם נוכל לקבל מגוון רחב של שירותים, כולל הטסה ארצה, הטסה של בן משפחה אלינו במקרה הצורך, שירות 699 לחילוץ ועוד.
מה הם המסלולים של ביטוח נסיעות לחו"ל כפי שניתן לראות, ביטוח נסיעות לחו"ל, מתבסס על שני מסלולים עיקריים. המסלול הראשון הוא, החזר הוצאות על עלויות הטיפול השונות. המסלול השני הוא, מתן טיפולים בחו"ל עד שמגיעים ארצה. שני המסלולים הולכים ביחד וחשוב להקפיד שהם מופיעים בפוליסה.
ניתן למצוא ביטוחי נסיעות לחו"ל עם מגוון תכניות שונות. בין היתר, ניתן למצוא מסלולים שמתאימים למי שנוסע לנופש בשביל לעשות סקי, ניתן למצוא מסלולים שמיועדים למי שמתכוון לעשות טראק בהרים או במקומות מסוכנים אחרים, ניתן למצוא ביטוח נסיעות לחו"ל שמיועד לנופשים שמתכוונים לעשות ספורט אתגרי, כמובן ניתן למצוא גם מסלולים מופחתים בעלויות למי שנוסע לנופש רגיל.
כל המסלולים כוללים לא רק את ההיבט הפיזי אלא גם החומרי, אובדן מכשירים, חפצים או אלמנטים אחרים. בשביל לקבל החזר הוצאות מחברת הביטוח, יש לשמור את כל הקבלות על ההוצאות או כל דיווח שהגשנו למשטרה אודות גניבה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *