מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בחרת חתן, עכשיו שמלת כלה

שם הכתב: עדי שבתאי

מה יותר קשה לבחור חתן או שמלת כלה?…  אז אחרי שבחרת את נסיך החלומות, עליך להתפנות לבחירת השמלה שלתוכה תיכנס המלכה של האירוע.  

Screenshot_2016-01-03-19-41-04 (1)

הטרנד החם לקיץ 2017 הינן שמלות מידי ומקסי בדי glitter    בדים מחורזים . כמו כן , מככבים העונה חצאיות הטול ובדי ה 3D (תלת מיימד) . כמו כן חוזרים בגדול דגמי הכריות לכתפיים.

במידה ואת מעוניינת לתפור שמלת כלה, היי בטוחה בדגם בו את מעוניינת ובדקי שהצבע הנבחר יהיה מתאים לגוון עורך.

מאוד חשוב לבחור מעצב שהתחברת אליו, שמבין איך את רוצה להיראות. בעת האירוע היא זו שבדרך כלל רוצה לתפור את השמלה שתהפוך אותה למלכה אמיתית ביום החשוב בחייה. חשוב ליהנות מחוויית תפירת השמלה.

מעצב טוב בוחרים לפי עבודתו ולכן יש להתרשם מהשמלות שהוא  מעצב. חשוב מאוד לראות את איכות התפירה . והגזרה. הדגם  יכול להיראות מרושל מאוד אם התפירה אינה ברמה גבוהה.לכן יש להגיע לכמה פגישות עם המעצב, להרגיש שהוא אכן מקצועי, שהתחברת אליו ברמה אישית ושהוא יודע להתאים בצורה נכונה את השמלה למבנה הגוף .

על מנת שתהיה ללקוחה חוויית תפירה נעימה, יש להגיע כחודשיים לפני האירוע , לבחור את הבדים המתאימים לעיצוב השמלה, לתאם מדידות מראש ולא להגיע למצב בו קוצר הזמן גורם ללחץ ולהחלטה שגויה.

זהו היום הכי מרגש בחייך ושמלת הכלה תקבע איך תיראי בעייני האורחים שלך אך יותר מכך, איך תיראי בעייני עצמך וכשתביטי במראה תגלי את הדמות שאת רוצה לראות.  מה גם שבעידן של היום תופיעי על המגנטים במקררים של מרבית אורחיך…

 

(צילום: רפאל מזרחי )

הכתבה באדיבות מיטל אקב למדמוזאל  אליאן
איכילוב 15 נתניה. 054-8064530

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *