מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בודד – אך לא לבד! מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו ?

בית לחיילים בודדים בנתניה התמלא החודש באהבה ללא גבולות, כשנצבע, שודרג, תוקן, אובזר ועוצב בצורה מרהיבה ומחממת-לב. החיילים קיבלו בית חדש וחדרים אינטימיים משלהם, שהמחישו ש"בודד" הוא רק הגדרה קרה, ובמציאות ה"ביחד" שולט

מירי בלבול היא מעצבת הטורנדו, שלא נחה לרגע. כרוח סערה מרעננת, ולא משנה באיזה עונה, היא דואגת לעצב בטוב טעם לכל מגזרי האוכלוסיה, עם דגש על אלה שידם אינה משגת. ביחד עם תלמידות SCULLA, בית הספר ללימודי הום סטיילינג בניצוחה, היא יוצרת חללים קסומים לכל דורש, ורותמת את פרויקטי הגמר לטובת הכלל.

בלבול, בעלת בית הספר סקולה ללימודי הום סטיילינג, חברה לעמותת אור שלום למען ילדים ונוער בסיכון וקיבלה על עצמה פרויקט אדיר. זמן קצר לאחר מכן, באמצע יוני, "התלבשו" התלמידות של בלבול (מקורס 93) על בית לחיילים בודדים בנתניה, והלבישו את החללים מרצפה ועד תקרה.

"הלב שלי מתרחב ומתמלא בגאווה גדולה בכל פעם מחדש כשהתלמידות הנדירות שלי מגיעות לקו הסיום בפרויקט הגמר שלנו, שכולו לב", היא מספרת. "המטרה הייתה לתת לחיילים הבודדים בית וחדר שהוא רק שלהם – כדי שירגישו הכי בבית".

עיצוב מחודש על טהרת תרומות שבלבול דאגה להן מאחורי הקלעים, סייע ביצירת חללים מרהיבים, עם דגש על התחביבים, המאווים ושאר האהבות של החיילים. התוצאה – צבעונית, מעוצבת ופשוט נהדרת. חללים מלאי חיים שמשדרים "אני בבית", בלי קשר למקום פיזי.

צילוםL נויה שילוני חביב, מירי בלבול וצוות סקולה

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן