מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אליפות הים התיכון

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי

אחרי ההצלחה הגדולה שבאירוח העיר נתניה את אליפות אירופה בשחייה, תארח העיר בשבוע הבא את

אליפות מדינות הים התיכון בשחייה אמנותית בישראל, השנה ייקחו חלק בתחרות מספר שיא של 28 מדינות משתתפות ובהם נבחרות ארה"ב ויפן.

אליפות הים התיכון, יור דולפין סימון דוידסון

התחרות תתקיים במכון וינגייט בנתניה החל מה-21 ביולי ועד ה-24 ביולי. האליפות היוקרתית מיועדת  לגילאים צעירים, ולראשונה ישתתפו גם נבחרות הפאר של ארה"ב, יפן ודרום אפריקה, בצד אלופות העולם מרוסיה. זו תהיה כאמור האליפות הגדולה ביותר שנערכה במסגרת משחקי הים התיכון, ובאיגוד השחייה הישראלי כבר נערכים לאירוח המשלחות הרבות.

 

השחיינית האולימפית אנטסטסיה גלושקוב התחילה את דרכה בתחרות הקומן כאשר זכתה במדליית הזהב הראשונה בישראל במסגרת זו. בהמשך, ייצגה את ישראל בשלוש אולימפיאדות ובעוד כחודש היא תתחרה באולימפיאדה הרביעית.

 

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר: "אנו מקדמים בברכה את 28 המשלחות ממדינות ברחבי העולם באליפות מדינות הים התיכון בשחייה אמנותית, המתקיימת המכון הלאומי וינגייט. נתניה, עיר מובילה בתחום הספורט אירחה אליפויות בינלאומיות בתחומים שונים וביניהם את אליפות אירופה בשחייה שזכתה להצלחה רבה. אני מזמינה את חברי המשלחות והמתמודדים להכיר, לטייל ולבלות בנתניה-הריביירה של ישראל".

 

יו"ר איגוד השחייה, סימון דוידסון: "באליפות הקרובה של מדינות הים התיכון יגיעו מספר שיא של 28 מדינות, וזו תהיה הפעם הראשונה שמגיעות גם נבחרות מארה"ב ומיפן. רגע לפני האולימפיאדה כולם מוזמנים לבריכה במכון וינגייט לצפות בדור העתיד המוכשר של השחייה האומנותית. אני מאחל לכולם אליפות שמחה ומוצלחת".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *