מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

איך לפרסם את בית העסק ולפנק את העובדים לכבוד השנה החדשה?

שם הכותב: מאמר פרסומי advertising-1867286_1280

תחילתה של שנה חדשה היא הזדמנות מצוינת להעלות דרגה בשיווק והפרסום של בית העסק. גם עבור העובדים וגם עבור הלקוחות אפשר וכדאי להקדיש חלק מהתקציב על מנת לרכוש מתנות, מוצרי פרסום לעסק ופריטים שיהוו גם מתנה אישית וגם יישאו את המותג של בית העסק. לשמחתם של בעלי העסקים או של אלה הממונים על תחומי משאבי האנוש ורווחת העובד – יש להם כיום אפשרויות רבות של מוצרי קידום מכירות שיתאימו לכל אירוע, ולכל מעמד כמו הרמת כוסית או ארוחה חגיגית שבזכותן גם הלקוחות וגם העובדים ירגישו שחושבים עליהם, מעריכים אותם ורוצים בקשר טוב איתם.

מוצרי פרסום וקידום מכירות לעסק משיגים יותר ממטרה אחת – מצד אחד – הם נושאים את לוגו העסק ומשמשים תזכורת חיה לקיומו, למוצרים או השירותים שהוא מציע. מצד שני – המוצרים עשויים להיות גם פריטים לשימוש בחיי היומיום, בין אם במשרד או אפילו בבית. כך אפשר לעשות שימוש במתנה, שיכולה להיות מתאימה לשלל שימושים והמיתוג של בית העסק יופיע ויזכיר בכל עת אודות מה שהעסק מציע ללקוחות ולעובדים. כיום כל מקום עבודה מחלק מתנות לעובדים לקראת החגים ולמתנות שייבחרו בתור מתנות לחגים – בעיקר בראש השנה יש חשיבות גבוהה ותשומת לב מיוחדת בשל הסמיכות והקשר ההדוק לתחילת השנה.

אילו מוצרי קד"מ מתאימים כמתנות מפנקות לעובדים וללקוחות?

יש יתרון גדול מצד אחד בחלוקת מוצרי מיתוג המתאימים להענקה הן לעובדים והן ללקוחות והוא ההשקעה הכספית הנמוכה, יחסית, גם אם דרושה כמות גדולה של פריטים. בכל המקרים המחיר מתבסס על מחיר של יחידת המוצר אך ניתנת הנחה עבור רכישה מרוכזת. המיתוג בדרך כלל לא מעלה את המחיר באופן משמעותי וכך מתקבלות מתנות רבות מבלי להעמיד לטובת הפרויקט סכום גבוה. להלן רק כמה רעיונות המתאימים בתור מתנות לחג שכל אחד ישמח לקבל:

  • פולדרים או תיקי כנסים הם אביזרי עסקי שכל מי שמקיים פגישות או משתתף באירועים צריך שיהיה לו. מתנה כמו זו תחסוך עבורו את הכסף במקום שיקנה אותה בעצמו.
  • יומן אישי או מקצועי – לכל אדם יש יומן שהוא עושה בו שימוש יומיומי. כאשר משלבים הדפסה על יומנים אפשר להדפיס הקדשה או ברכה אישית על גבי היומן.
  • אביזרי משרד שהם אביזרי פרסום – עטים ממותגים, לוח שנה, לוחות מגנטיים לארגון המשימות ועוד.
  • תלושי חג – אין ספק שאלה מתנות לועדי עובדים שנחשבות לנפוצות והמבוקשות ביותר. באמצעותן יכול כל עובד או לקוח לרכוש בעצמו את מה שדרוש לו.
  • מוצרי פרסום לשימוש ביתי – כלי מטבח, כלי כתיבה לילדים או לבוגרים, משחקים או אביזרי נוי. כל אלה עשויים להתאים בתור מתנה מושלמת.

ישנם כמובן עוד מגוון גדול ורחב של מתנות ומוצרים שונים היכולים לסייע במיתוג, ופרסום מסיבי של בית העסק, ולכן דרושה מחשבה ותכנון אסטרטגי קודם לכך על מנת לבחור את מוצר הפרסום שהכי יתאים לנו בזמן הנתון.

 

(קרדיט תמונה: https://pixabay.com/en/advertising-advertising-agency-1867286/)

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים