מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

תיאטרון הנוער העירוני בהפקה מיוחדת לציון 125 שנה לחדרה

לציון ה-125 שנה לחדרה העלה תיאטרון הנוער העירוני הפקה מיוחדת המהווה קולאז' תיאטרלי על ימיה הראשונים של העיר, וזאת בשיתוף אגף הרווחה של עיריית חדרה והעמותה לתרבות הפנאי.

במסגרת החזרות ביקרו שחקני התיאטרונוער במוזיאון החאן לתודות חדרה ולמדו רבות על העיר ועל הקמתה.

בהפקה "חולמים" מספרים השחקנים הצעירים את סיפורם של המתיישבים הראשונים, ומאפשרים לקהל לחוות את התקופה דרך עיני הדמויות שהקימו את חדרה.

ההצגה הועלתה בפני תלמידי חטיבות הביניים, כאשר אגף החינוך מביא להצגה את תלמידי כיתות ז'-ח' מבתי הספר בעיר, וכן במופעים לקהל הרחב שהתקיימו באולם התרבות רנה שני.

ביחד עם התלמידים צפו בהצגה גם מנכ"ל העיריה יעקב זיגדון ומנהלת אגף החינוך לא אבוטבול, אשר ציינו את שיתוף הפעולה בין העירייה לעל"ה במטרה לעודד את היצירה המקומית ואת פעילותו של תיאטרון הנוער.

את חולמים" כתבו וביימו שרון אביב, ואיציק עובדיה שגם הפיק מוסיקלית. על התפאורה אחראי גבריאל רענן, ועל צוות השחנים נמנים ליעד פרנקל, יסמין דנינו, הדס קנדל, כרמל דוידוביץ, תמר אמיר, אורי כהן, מיכל ארדה, דן רומנובסקי, נדב חזן, טליה אולריך, ספיר שטנהל ולונה כץ.

תיאטרון הנוער העירוני פועל במסגרת על"ה  במתנ"ס בית אליעזר. מנהלת המתנ"ס מירב נבון,  הודתה בחוף לשותפים לעשייה: עיריית חדרה והעומד בראשה צביקה גנדלמן, מנכ"ל על"ה אייל עפגין, הרשות למלחמה בסמים ואלכוהול, ופרויקט "עיר ללא אלימות".

הצגות נוספות יועלו ב-21 בינואר, שתי הצגות בוקר בשעות 08:30 ו- 11:30 לחטיבות הביניים, והצגה נוספת בשעה 20:30 בערב לקהל הרחב.

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן