מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שנת לימודים בטוחה בדרכים

לקראת פתיחתה של שנת לימודים חדשה, נערכה בעיריית חדרה פגישת עבודה משותפת של מטה הבטיחות העירוני עם נציגי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

שם כתב: ברק גולן

מ"מ ראש העיר ניר בן-חיים, המכהן גם כיו"ר מטה הבטיחות העירוני, כינס בלשכתו ישיבת עבודה במסגרת ההיערכות העירונית לפתיחת שנת לימודים בטוחה בדרכים.

מלבד בן-חיים השתתפו בישיבה גם מנהל המטה העירוני לבטיחות בדרכים נדב ליפשין, וכן נציגי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (רלב"ד), יעקב זכריה מנהל מרחב מרכז של הרלב"ד, ורונית גלזר-דביר מנהלת אזור שרון צפון  ברלב"ד.

הישיבה נועדה לקדם פרויקטים בנושא בטיחות והתנהלות נבונה בדרכים, בייחוד לקרא פתיחתה של שנת הלימודים תש"פ.

נציגי הרלב"ד סקרו בפני בן-חיים את פעילות הרלב"ד בחדרה, כולל תוכניות מיוחדות לעיר, ודנו בתקציבים המיועדים ליישום התוכניות השונות. בישיבה נדונות שורה ארוכה של נושאים, והוחלט לקיים ישיבות המשך לבדיקת סטטוס הטיפול וקצב קידום הנושאים המשותפים.

לדברי בן-חיים, לאור חשיבותם של הנושאים שהועלו, הוא צפוי לערוך סיורים וישיבות עבודה עם צוותים מקצועיים כדי לקדם בשיתוף העירייה והרלב"ד את יישום התוכניות לשיפור תשתיות והגברת הבטיחות בדרכים.

עוד צוין כי כמדי כל שנת לימודים, נערכת מחלקת אחזקת כבישים לצביעת כלל מעברי החצייה וחידוש התמרורים בקרבת מוסדות החינוך.

כמו כן, לקראת פתיחתה של שנת הלימודים החדשה נערכת העירייה למבצע משולב יחד עם יחידת השיטור העירוני, הפיקוח העירוני, ומתנדבי המטה העירוני לבטיחות בדרכים, בשיתוף עם הרלב"ד, משרד החינוך, אגף זה"ב ואורח חיים בריא, וכן עם ארגון מורי הנהיגה, והנהגת ההורים העירונית, לפתוח את שנת הלימודים בנוכחות מלאה בשטח. לצורך כך חולקו המשימות, והוחלט כי מטה הבטיחות העירוני יחלק להורים אפודים זוהרים, וישבץ את ההורים והמתנדבים במעברי החצייה בקרבת מוסדות החינוך.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *