מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שדרוג עומק בגני ילדים

העבודות בגני הילדים "נחליאלי" ו"הרדוף" בשכונת גבעת אולגה מתבצעות במסגרת תוכנית החומש שמוביל ראש העיר לשדרוג עומק בגני ילדים 

ראש העיר צביקה גנדלמן ערך סיור בגני הילדים "נחליאלי" ו"הרדוף", בשכונת גבעת אולגה, על מנת לעקוב אחר קצב העבודות המתבצעות לשדרוג הגנים.

בשני הגנים מתבצע שדרוג עומק, אשר בסיומו יכלול החלפת מתקני חצר ישנים בחדשים, הוספת מתקנים, פירוק ארגזי חול עשויי בטון ואיסכוריות ישנות, גיזום עצים, הסרת מפגעים בטיחותיים, צביעת הגן, ריצוף באבנים משתלבות, הנחת דשא סינטטי, החלפת הגדר הישנה בגדר חדשה ובטיחותית, תיחום החצר בגדר עם שער במטרה להגביר את שליטת הגננות במתחם המשחקים, התקנת פגודה, ארגזי חול תקניים מעץ עם קירוי, ועוד.

בסיור נלוו אל ראש העיר גם מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, מ"מ מנהלת אגף החינוך סיגלית איצקוביץ', מנהלת המחלקה לחינוך קדם יסודי גילה גואטה, מנהל אגף אחזקת מבני חינוך אהוד ואנה, ונציגי ועד ההורים.

הגננות ונציגי ההורים הביעו שביעות רצון משדרוג הגנים, ותיארו את ההנאה בגן מהפעילות בתנאים משופרים. נציגי ההורים הודו לראש העיר ושיבחו את העירייה על כך שהצליחה בתקופה קצרה יחסית להפוך את הגן לחדשני ויפה יותר.

שיפוצי הגנים התבצעו במסגרת תוכנית החומש לשדרוג עומק בגני ילדים שיזם ראש העיר גנדלמן, במטרה לשקם את הגנים הקיימים במקביל להקמתם של גנים חדשים.

לצורך שדרוג הגנים הוקצבו יותר ממיליון שקלים בשנה, כאשר על-פי התכנון ישופצו 10 גנים בכל שנה, כל גן לפי צרכיו, וזאת כדי להגיע למצב שבתום תקופת החומש יהיה יישור קו בין כל הגנים בעיר, חדשים או מחודשים.

את השיפוצים מבצע אגף אירועים ואחזקת מבני חינוך, בשיתוף המחלקה לחינוך קדם יסודי, בהתאם לצורכי כל גן ובתיאום עם הגננות.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *