מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

פעילות חברתית בתמורה למלגה

מלגת פרח 5.9.17

בעקבות שיתוף פעולה של עיריית חדרה ומרכז הצעירים, עם מפעל הפיס ופרויקט פרח, יוענקו השנה מלגות פרח מוגדלות לסטודנטים בחדרה

בעקבות שיתוף פעולה של עיריית חדרה ומרכז הצעירים העירוני "טורבינה", עם מפעל הפיס ופרויקט פרח, יוענקו השנה מלגות פרח מוגדלות בסך 10,000 שקלים כל אחת.

במרכז הצעירים העירוני, הפועל במסגרת עמותת "פנאי העיר", קוראים לסטודנטים מחדרה, הלומדים לתואר במוסדות המוכרים על-ידי המל"ג (המועצה להשכלה גבוהה), להגיש מועמדות לפעילות חברתית בתמורה למלגת פרח.

פעילות פרח,  תוכנית לאומית להשפעה חברתית, מתמקדת בעיקר בחונכות לילדים הזקוקים לעזרה לימודית ורגשית, כאשר החונך מעניק לילד תשומת לב אישית ודגם חיובי לחיקוי ובכך מסייע לו לממש את הפוטנציאל הגלום בו, לפתח הערכה עצמית חיובית ולהצליח.

בכך משיג פרויקט פרח שתי מטרות, גם מסייע לסטודנטים במימון שכר הלימוד, וגם תורם להעלאת המודעות של הסטודנטים לבעיות בחברה הישראלית ורותם אותם למעורבות חברתית.

שיתוף הפעולה של חדרה עם הפרויקט יתבצע השנה מול פרח טכניון. גם בחירת החונכים, מבין הסטודנטים שיגישו מועמדות, תתבצע על-ידי פרח טכניון, לפי קריטריונים המקובלים בפרח.

לדברי מנהלת מרכז הצעירים העירוני, הדר מרום, המלגה מוענקת תמורת 140 שעות פעילות חברתית. הסכום השנה, 10,000 שקלים, הוא כמעט הכפלה של מלגות פרח שהוענקו עד כה בחדרה.

ההרשמה להגשת מועמדות למלגה נפתחה השבוע באתר פרח www.perach.org.il.

תגובה אחת

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים